Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még van esély rá, hogy rendes...

Még van esély rá, hogy rendes lesz a tűdőm?

Figyelt kérdés

Most hagytam abba a dohányzást, és tökre megbántam, hogy cigiztem. Nem is a pénz, mert ritkán cigiztem, és nem sokat, csak bele gondoltam, hogy bazz tiszta mérget szívok a tüdőmbe.


Haverokkal cigiztem. kb 1,5 év alatt elszívhattam olyan 40-50 doboznyi mennyiséget. Sok félét szívtam: Djarum, Philip morris, Lucky Strike, Goldengate, Camel, Marlboro, Dunhill.

Ki fog ez tisztulni a tüdőmből?

Nagyon sok ez?

Azt mondják a tüdő folyton tisztul, csak ha mindig cigizek, nehezen megy neki.

Még fiatal vagyok 19 éves, akkor van rá esély, hogy a szervezetem megbírkózik ezzel?



2013. aug. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki fog tisztulni. És gratulálok, hogy ilyen nagy lelkierőd van és le tudtad győzni ezt a szenvedélyedet!
2013. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy hallottam, a lerakódott nikotin sosem tisztul ki. :S


De remélem, hogy tévedek.


Egy biztos: ha most abbahagyod, annál biztosan jobbat teszel, mintha folytatnád!

2013. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez a mennyiség nem sok. Ez semmiféle maradandó károsodást nem okozhatott, szerintem már most sincs benned semmi, de év végére tuti, hogy még nyomokban sem lesz benned. A kemény dohányosok szervezetéből is eltűnik idővel, de a kár ami okoztak az lehet, hogy maradandó. Te viszont teljesen nyugodt lehetsz. Gratulálok én is.
2013. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. totál hülye vagy, tudod mi az a nikotin?

A kátrány az ami nem tisztul ki.

2013. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Grat az elhatározáshoz, ne aggódj kitisztul:)
2013. aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!