Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdek rászokni? Mit csináljak?

Kezdek rászokni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hali,

Régebben kipróbáltam a cigizést hát valami gyenge cigi volt így elszívtam egy szálat simán...egy ideig nem, de mostanában egyre jobban kívánom.. Annyira, hogy valamelyik nap el is mentem venni egy dobozzal mert nem tudtam mit csinálni, de azóta is ott van a doboz nem szívtam belőle egy szálat sem, de egyre jobban kívánom...mit csináljak? Attól félek, hogy ha elkezdem ezt az egy dobozt akkor rá fogok szokni.... (a baráti társaságomban szinte mindenki dohányzik..)

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. aug. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most dohányosként mondom, hogy mindenki így kezdi.. most dobd el amíg még teheted. Szenvedek vele én is hogy nem tudok leszokni, már az elején nemet kell mondani mert később nem ennyire fog hiányozni hanem sokkal jobban. Dobj be helyette egy rágót ahányszor megkívánod. :)
2013. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomi90 ***** válasza:
100%
Én is azt mondom dohányosként, hogy inkább most bírd ki, később sokkal nehezebb lesz leszokni. Találj ki valami pótcselekvést sport, rágó stb.
2013. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 horex ***** válasza:
100%

Többet aligha tudnék hozzáfűzni.

Emelkedik a cigi ára és majd ha az egészséged is veszélyben lesz akkor sem tudod abbahagyni.

Majd ha árt abbahagyom, mondtam anno. Van jópár eü. gondom amit a bagó okozott/befolyásol és szívom mégis, bár káromkodok minden rágyújtáskor

Ne törődj a haverokkal, ne szívd!

2013. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha meg tudod állni és van egy kis önkontrollod, akkor nyugodtan felpattinthatod azt a dobozt.

Én már nem is tudom hány éve úgy cigizek, hogy csak mikor iszunk, illetve néha hétköznaponként. Elment már vagy 50 doboz, mégse érzem azt másnap, hogy fúú most de jó lenne rágyújtani. Illetve így még jól is tud esni, nem úgy mint annak aki elnyom napi fél/1 dobozt.

2013. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap elszívtam egy szálat, de azóta semmi.. Nem kívánom újból...

2013. aug. 18. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy szerintem a cigire csak az szokhat rá, akinek nincs agya, mivel szerintem a nikotinra nem is lehet rászokni.

Persze most szerencsére mégnehezebb, mivel a kiskorúakat figyeli a traffik.

De ha nem tudtál magaddal mit kezdeni, a cigi vétel helyett, akkor azt ajánlom, hogy szívd el azt az egy doboz cigit egy nap alatt, és meglátod, hogy utánna soha többé, még csak rá sem mersz nézni egy szálra!

Ha persze félsz hogy rászoksz.

Inkább ha dohányozni akarsz vegyél vizipipát meg szenet és dohányt! persze az is igaz hogy szerintem ezeket már csak rendelni tudod :/

Buta Nemzeti Dohány Bolt-os hülyeség! ...

Ja és ha csak úgy cigizni akarnál, akkor kezdj el helyette edzeni, nyomj le pár fekvőt meg guggolást! :D

2013. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vettem egy dobozzal (gyenge cigit-fehér multit) és most bűntudatom sincs utána... rászoktam? :S
2013. aug. 28. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2014. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!