Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerdán lesz 3 hete, hogy...

Szerdán lesz 3 hete, hogy ajak piercinget csináltattam. Rágyújthatok már?

Figyelt kérdés
Szóval több,mint 2 hete csináltattam a piercingem.Holnap már rágyújthatok?Lesz valami baj,ha megteszem?

2013. aug. 31. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen begyógyult a seb akkor nem valószínű, hogy gond lesz, más kérdés viszont ha volt hozzá erőd hogy majdnem 3 hétig nem gyujtottál rá, akkor lehet már nem is kéne :)
2013. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát még sajnos nem teljesen..De gyógyulgat :) Csak most meg kijött a vadhús is rajt,de azt is kezelgetem,emiatt is tartok,annak nem ártana?
2013. aug. 31. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni, hogy ha három hétig kibírtad, akkor mi a francnak?
2013. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ettől a minek kell,nem kell dologtól térjünk már el légyszíves.Kérdésem nem ez volt.
2013. aug. 31. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Vadhús? Inkább menj vissza a piercerhez, szerintem nem éppen jó, ha vadhús jött ki...A cigi még felejtős, amíg nem gyógyult be a seb, több okból is.
2013. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már kisebb lett azóta,piercerhez sajnos nem tudok visszamenni,de utána néztem,meg kérdeztem pár emberkét akik értenek hozzá.Mondták mivel kenegessem,nekik is attól múlt el.Ha meg nem múlik el orvoshoz megyek.
2013. aug. 31. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Szedj sok c vitamint, az is segíti a sebgyógyulást, meg figyelj oda nagyon a piercingedre :) Nekem ezek segítettek...:) Mondjuk nekem szerencsére sose volt vadhús semelyiknél. Aztán, ha begyógyult a seb teljesen, akkor cigizz csak. (ha most cigiznél, az fertőzésveszélyes, plusz lassabban gyógyulnak a sebei annak, aki cigizik, emiatt is szokták javasolni, hogy szedj mellé c vitamint, persze ne nagyobb dózist, mint ami naponta kell a szervezetednek)
2013. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem cigiznék sokat :) Max. napi 2-3 szál.De akkor inkább még ne? :/ Mert már tényleg gyógyulgat stb. ><
2013. szept. 1. 00:31
 9/11 anonim válasza:
Nem az írták hogy nem kéne cigizned. Én se baszogatából írom,hogy ha már 3 hetet kibírtál nélküle akkor nem lenne jobb ha leszoknál végleg? Vagy nem is gondoltál még rá? Mert általában a cigisek le akarnak szokni csak nem tudnak, de neked már sikerült 3 hétre, kár lenn újra rágyújtanod :)
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ott eleve van valami gond, ha 3 hét alatt nem gyógyult be... nekem kb 1-2 nap volt...
2013. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!