Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzik, van fogalma...

Aki dohányzik, van fogalma arról hogy mit is szív?

Figyelt kérdés
én nagyon dohány ellenes vagyok, és nem tudom megérteni hogy az ember miért és mit szeret a cigin! félreértés ne essék én nem ítélek el senkit mert szerintem ez egy nagyon rossz szokás...de én mégis úgy gondolom felnyitom néhány dologra a szemeteket a dohányzással kapcsolatban!

2013. szept. 22. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

oké, a kulturált dohányzó megint más tészta. de 3ból 2 dohányos sajnos nem kulturált. És nem az a bajom velük hogy mit csinálnak, hanem,

Én nem fingok a másik mellé az utcán sem, nem hugyozok mellette, nem szarok a buszmegállóba, nem büfögök le senkit, és nem megyek emberek közé fürdetlenül, ápolatlanul, büdösen. Ha valaki rágyújt mellettem akkor ezekhez hasonlóan igénytelen. Nem az zavar hogy káros-e nekem, vagy sem, hanem az hogy BÜDÖS. Miért nem lehet megérteni, hogy csak a szag zavar, meg a látvány, hogy mindenfelé csikkek vannak eldobálva? Nem az érdekel hogy környezetet szennyez az eldobott csikkel, hanem hogy igénytelen gusztustalan.

2013. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ne okostojásozz te kis köcsög "


Te meg kérdezd meg a szüleidet miért neveltek ilyen tapló embert...

2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést leginkább ahhoz tudom hasonlitani, mint amikor a 6 sávos, egyébként teljesen üres út túloldaláról átjön egy őrült 50-es nő, ordibálva, hogy én őt az országút ellenkező oldaláról mérgezem.

Basszus, ez itt egy dohányzásról szóló fórum. Ha antidohányos vagy, húzz már a retekbe, légyszives.

2013. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De hol a szemfelnyitásom? Amúgy gondolom dohányt szívok, papírba göngyölve. Nikotint, kátrányt, meg szénmonoxidot.
2013. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen van. Tökéletesen tisztában van mindennel ami a dohányzással kapcsolatban tudni kell, és ha még akarná se tudná figyelmen kívül hagyni, mert úton útfélen emlékeztetik rá, hogy mit művel magával.
2015. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!