Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin tapasszal leszokott...

Nikotin tapasszal leszokott már valaki a cigről?

Figyelt kérdés
Le szeretnék szokni...de..nincs sok akarateröm...Kaptam tapaszt..igaz...2hónapja lejárt...felraktam...tényleg nem kell annyira...ma is csak 3szálat szivtam...(Több mint egy dobozzal szivtam idáig).Van valaki aki leszokott a tapasszal?
2013. szept. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasszal könnyű leszokni, ugyanis nehéz belőle cigit tekerni. Ugyanakkor... Akaraterőből is nehéz. :)
2013. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rágóval szoktam le kétszer is.Szerintem az egyetlen működő módszer.Felejtsd el az idióta Allan Carr könyveket és az akaraterőt.A rágó a megoldás.Én is 1,5 dobozzal szívtam.Csak ne felejtsd el folyamatosan csökkenteni az adagot.Sokkal fájdalommentesebb megoldás
2013. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vettem rágot...30db 1600ft....napi 1-3elég belöle....már igy simán kibirom estig,hogy nem gyujtok rá és nem veszek cigit...ami most már 910Ft lett...de...haza jön a férjem....Ö cigizik...és akkor jön a kisördög...ott van elöttem a cigi...hát...1-1szál elmegy:(igy is...hétköznap könnyebb....hétvége nehezebb:((((ilyenkor nagyon rossz...lelkiismeret...hogy..."na megint nem birtam ki egy napot cigi nélkül"Remélem ez is elmulik,de végül is még mindig jobb ha egy dobozzal elfogyna:)
2013. szept. 28. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, menni fog.Egyrészt elszoksz a cigitől és annak egyéb mérgeitől másrészt lassan kiürül a nikotin a szervezetedből és csökken az igény is.
2013. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 2 napja nem szivtam egy szálat sem:)...söt tegnap este leesett a tapasz...nem vettem észre... csodálkozom,hogy nem is igénylem:)elég a rágó...szinte hihetetlen..ugyanis kevés az akarat erőm.
2013. okt. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!