Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban már hülyeség, hogy...

Valóban már hülyeség, hogy mindent kitalálnak, hogy káros? Pl a füst, forró levegő meg minden ilyesmi? A cigizés ellen megy mindenki?

Figyelt kérdés

Össze vitatkozott a két haverom, az egyik cigizik, a másik nem. Én sem. És a vita odaáig fajult, hogy kitértek arra, hogy mi minden káros a cigiben, hogy mérgezi magát.

Mert jót akar a haverom a másiknak, hogy szokjon le, mert nem akarja, hogy tönkre menjen.

És jött a "füstöt szívsz a tüdődbe, meg forró levegőt az aztán nagyon jót tesz a légcsöveknek, tüdőnek!" így védekezett a haverom: "jajj, füstöt? igen? Nehogy már! Tiltsák már be a tábortüzelést! Ás forró levegőt? Hahaha! A végén kiderül, hogy a szauna teszi tönkre az embert! Szánalmas!..."


Na ez egy részlet volt.

Most ez igaz? Amivel védekezett a haverom? És a forró levegő, füst tényleg karos?



2013. nov. 5. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Épp most mondom, hogy nyolc éve nem gyujtottam rá, de még most is szivesen elszívnék egy-két jó cigit.
2013. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Tomi90 ***** válasza:

Rossz példát hozott fel a haverod a szauna nem káros, de a szmog nagyon is az. Pont pár hete ismerte el a who, hogy tüdőrákot okoz a nagyvárosok brutális szmogja. Nekem személyes példám is van: haverom 5 kávét+ néha egy-két energiaitalt letol naponta és nekem papol, hogy ne cigizzek mert tönkreteszem magam. És ő a szívét??? Előbb lesz ő szívbeteg, minthogy nekem legyen bajom. "De hát erre nincs ráírva, hogy káros." Ezt szokta mondani nekem :D


De fel lehetne hozni a zsíros kajákat és/vagy mozgásszegény életmódot vagy az alkoholt is.

2013. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!