Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem kívánom a cigit?

Miért nem kívánom a cigit?

Figyelt kérdés
Nyáron egy 1.5 hónapig cigiztem de ugy hogy napi 1-2 szál de ugyis volt hogy egy hétig nem is szívtam mert egyszerűen nem érdekelt most is elszívtam egy szálat de egyszerűen nem kéztet rá semmi,hogy többet szívjak vagyis egyszerűen nem kívánom! Ez azt jelenti hogy nem is szokhatok rá? Most azért szívtam el ezt a szálat mert megtaláltam régebbről.
2013. nov. 19. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsés vagy ! Van aki nem tud rászokni :)
2013. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom az eszem megáll! Nemhog örülnél neki, hogy nem szoktál rá, még problémát is csinálsz belőle. Legalább nem lesz érszűkületed, tüdőrákod, gégerákod és több pénzed is megmarad.
2013. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy 1-2 hétig a cigi felé sem nézek, eszembe sem jut, aztán elmegyünk a haverokkal inni, vagy egy több napos bulira és ott egy dobozzal is elmegy egy nap. Ismerősöm mondta régen, hogy majd rá fogok szokni figyeljem meg. Néha ha megkívánom, lehet, hogy ez heti egy szál csak, akkor rápöffentek. Ha nem kell akkor nem. Ennyi. Így tolom már vagy 15 éve. Örülj neki ha nem kívánod, legalább nem vagy a "rabja". Egyébként a nikotin nagyon additív szer azt mondják vigyázni kell vele. Szerintem egyénfüggő is.
2013. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne kívánnod?
2013. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MERT ROSSZ A TÜDŐDNEK?
2013. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy rászokj, több hónapig kell szívnod és rendszeresen. Én 14 évesen kezdtem menősködésből bagózni a sulitársakkal iskola után a parkban. Akkor kezdtem a gimit, egész ősszel cigizgettem így, aztán sose felejtem el, karácsony egyik napján úgy ébredtem, hogy el kéne szívni egy szál cigit és meg is tettem :( Aztán nem sokkal később már otthon is rendszeresen cigiztem. Ha rám hallgatsz, ilyen nincs, hogy valaki semmi szín alatt nem képes rászokni. Többet ne vegyél a szádba cigit, ne kísértsd a rászokást, mert ebből borzalmasan nehéz szabadulni.
2013. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!