Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor mondtátok el a szüleitek...

Mikor mondtátok el a szüleiteknek, hogy cigiztek?

Figyelt kérdés

Szinte mindent megosztok velük, de ezt valahogy nem tudom elmondani nekik. Megőrülök a titkolózástól, de tudom, hogy kibuknának. Pedig ők is cigiznek...


(Tudom, hogy büdös, drága, és azt is, hogy egészségtelen, ezt légyszi ne írjátok le...:P)

16/L


2009. dec. 2. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem mondtam nekik konkrétan, csak simán rágyújtottam előttük... háát.. volt kiakadás a pofátlanságomon, érthető módon. :) Ez volt 10 éve, azóta megvolt a falkaparós leszokás is, amibe majd' belepusztultam.


Szerintem csak egyenesen, ha az eddig is bevált, a kibukás meg elég valószínű, de hát következményekkel járnak a dolgok...

2009. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Húú én elég sokáig titkoltam... 16 évesen kezdtem, és olyan 17 körül kérdezett rá anyám... azt hittem már tudja (elég sokszor jöttem haza cigiszagúan), és bevallottam neki... hát rendesen kiakadt.

Érdekes azóta is azt mondom neki, h csak néha gyújtok rá, pedig elég gyakran. Csak h ne legyen szomorú szegény.

19/L

2009. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én vagy 2 hete mondtam meg csak simán oda mentem anyumhoz h mondani akarok vmit, cigizek. és elmentem apámnak meg úgy h bejöttem cigizésből kérdezte hol voltam? mondtam h cigizni és ennyi volt :D
2009. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én 4 éve dohánzyom, de csak az egyik szülőm tudja, ő is véletlenül. nem akarom őket feleslegesen idegelni.
2009. dec. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éve cigizek,sosem mondtam a szüleimnek.egyébként egyik szülőm sem dohányzik és már egy csomószor megérezték rajtam,meg volt olyan h meg is találták...és mikor rákérdeztek h cigizek-e nem mertem letagadni mert tudtam,h ugyis kiderül,és jobb ha tőlem tudják.ugyhogy sztem vagy leszoksz vagy őszintén megbeszéled velük.
2009. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
13... de lebuktam me megtalálták..
2009. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány vagyok, és 3 napja mondtam el anyámnak hogy cigizek! MSN-en, mert élőbe nem mertem volna. Már egy éve cigizek, és én is utáltam titkolózni.

És azt mondta, hogy nem szidhat le, meg nem tilthatja meg, ha egyszer ő is nikotinfüggő :D

2009. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
elmondtad már??
2009. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éve cigizek és kb 4 éve tudnak róla a szüleim. én csak fogtam magam és rágyújtottam előttük, és nem is szóltak semmit. L/20
2010. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, elmondtad? Mit szóltak?
2010. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!