Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Osztálytársam asztmás és...

Osztálytársam asztmás és cigizik. Normális?

Figyelt kérdés

Nem úgy van, hogy az asztmások, légzési nehézségekkel küzdőknek kifejezetten rossz cigizniük?

Errwe 1-2 hónapja rászokott a cigire, és szünetekben rohan le rágyújtani...

Szóval mégis lehet?



2014. jan. 21. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség ellen nincs orvosság.
2014. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ő baja, az ő élete.

Majd az első ügyeleten töltött éjszaka meg intravénás gyógyszer után elgondolkozik a dolgokon - vagy nem

Sokáig voltam tüdőgyulladással kórházban, súlyos asztmások, tüdőbetegek, rákosok között. Szerinted mennyit láttam a szobatársaimat? Nem túl sokat, mert állandóan cigizni jártak...

2014. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ugy van, de rengeteg asztmás ember cigizik. Persze nem mindegy kinek milyen súlyos az asztma. Lehetni lehet mivel az ö dolga az ö teste azt csinál vele amit akar. Ezekszerint nincs töle rohama ha lenne hidd el nem szivná, de persze nem ajánlott de épp igy nem ajánlott egészséges embernek sem. Én is siemrek oylan asztmásat aki 15 éve dohányzik, soha nincs töle rohama.
2014. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző jól megfogalmazta, annyit tennék hozzá hogy az is számít hogy milyen fajtájút és minőségűt szív és hogy mennyit...
2014. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!