Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi alakit ki függőséget?

A cigi alakit ki függőséget?

Figyelt kérdés

én 22 éves vagyok 2 éve napi szinten egy doboz cigit szivtam

.majd hétfőn beteg lettem virusos fertőzés és 3 om szálat szivtam csak ,kedden kettőt és azóta rá se gyújtottam és nem is akkarok .régebben nem birtam ki fél órákat gyalolgoltam meg ha nem szivtam elaludtam most meg már le is szoktam



2014. márc. 9. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen könnyen megy, más nem ennyire szerencsés. Bár ha csak néhány napja nem szívtál, még előjöhet a hiányérzet.
2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen szerencsés mint te:)
2014. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem ilyen egyszerű leszokni. Nem a nikotinhiány a rossz, hanem a szokás. A nehéz idők később jönnek.
2014. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, betegen jóhogy nem kell, majd ha rendbe jöttél, és mész a haverokkal buliba, akkor álld meg ha tudod.
2014. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon makacs ember vagyok! Kb 19 éves korom óta dohànyoztam kb napi màsfél doboz cigit szívtam! Mikor bejött az.hogy nem lehet ràgyujtani a szorakozóhelyeken akkor szoktam le! Felkaptam a vizet , hogy ki kellene mennem! Ugy gondoltam ha nem kell àllambàcsinak a pénzem akkor inkàbb megtartom magamnak!
2014. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!