Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel jobb vagy rosszabb a...

Mivel jobb vagy rosszabb a vizipipa mint a cigi?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy kevésbé káros, mivel nincs benne kátrány vagy nikotin,vagy nemtom. elvileg megszűri a füstöt nem? vagy én roszul tudom? károsabb mint a cigi? mi a véleményetek?
2009. dec. 27. 21:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
fuhh hát megoszlik a vélemény :S :D
2009. dec. 29. 10:59
 12/21 anonim ***** válasza:
100 cigi elszivásával egyenlő?:D haver én minden nap tömök egy pipát... szóval akkor minden nap elszivok 100 cigit?:D már 3 éve szivok napi 100 szálat?:D Az jó mert különben semmi bajom nincs, úszó vagyok a tüdőmmel semmi baj:D Járok szűrésre.De tesztelhetnénk hogy én pipázok eggyet te meg elszivsz 100 cigit ki fog okádni elöbb:D
2009. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%

b*sszameg.. hát ezt szépen elírtam :DDDDD

miért nem szóltatok előbb?:DD

100 cigi felel meg 1 óra vp-zásnak.. :DDD


bocsánat :$


(amúgy én is pipus vagyok, napi 2-3 tömés megvan :D)

2009. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
most lehet erről vitatkozni h melyik a károsabb de nézd azt h ha rászoksz a cigire akkor elég kevés az esélye h leszokj. vizipipára meg alapból rá se lehet szokni bármikor abbahagyhatod és ha elkezded akkor se teszed vele tönkre az egész életedet. am meg a cigi bizonyítottan rákkeltő meg a többi duma ellenben még nem hallottam olyat h vki a vizipipa miatt halt vna meg.
2009. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Találtam egy ide vágó oldalt:


[link]

2009. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

még egy:

health21.hungary.globalink.org/HIRLEVEL/okt_2_2007.doc

2009. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22:19 szerintem ha egy óra vizipipa 100 szál cigi lenne akkor én már rég meghaltam volna szájrákban...
2009. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

cigizni emberi dolog, pipázni isteni.

én se cigizek már, hanem szivarkázok ;) sokkal jobb

2009. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na először is emberek miért is van az agyunk ?? azért hogy használjuk . Hallotatok már ojan ról hogy valaki 100 szálat elszív egy nap alatt a max 1-2 doboz és akkor már mindenki csodálkozik hogy bír enyit. És ha elszívsz egy szál cigit és utána megnézed a füstszűsőt hát igen nagyon is sárga. Én nem cigisztem soha életemben és nem is akarok de vizipipásztam és télleg jó. Ja és mellesleg kipróbáltam egy zsebkendőn át szívtam át a füstöt és szerintetek sárga let hát nem. Én most 4 napot nem voltam itthon minden nap vizipipáztam ma nem vizipipáztam és nem hiányzik szerintetek 4 nap cigizés után hiánzna a cigaretta persze mert már rászoktam volna. Éa ha egy vizipipa jól megvan tömbe még beköhögni se tudsz tőle ha egy vizipipást láttok köhögni az attól van hogy elégett a dohány. A másik igazság meg hogy a vizipipánál nincs papaít ezáltam a papírból keletkező mérgezőanyagok alapból nincsenek mert kerámiában van a dohány. És az is igaz hogy ember még nem halt meg vizipipától senkise hallot ijenről cigitől pedig hányan haltak meg. Na hát most lehet gondolkodni mit próbálnál inkább ki. És a vizipipa még a pénztálcánkat is kíméli a cigaretához képest. (Ebe kösetek bele :D)
2009. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

inkább károdabb a vizipipa mint a cigi nekünk ma volt ijen drogellenes óránk a suliba és már nem tom hogy de eljutottunk idáig és aki (szakértő) tartotta nekünk az ezt mondta:

nikotin ugyan úgy van benne mint a cigibe sőt az izesitések miatt melasz meg minden egyéb eléggé káros anyag van benne e téren 1-0 a vizipipának

kátrány ugyan úgy van benne mint a cigibe és tévhit hogy csak a papir égésével keletkezik ezzel: 2-1

nem sok mindent a viz a cigiről etéren nem volt szó de ha azt nézzük akkor is 2-1 a vizipipa javára

2010. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!