Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás, melyik nap a legnehe...

Leszokás, melyik nap a legnehezebb?

Figyelt kérdés
1 napnàl tartok, tudom relative semmi de nekem ez is valami. aki leszokoban van vagy leszokott hányadik nap volt nagyon nehéz?
2014. máj. 13. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első napok. Akkor a legszokatlanabb a szervezetednek.
2014. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ezen kattogsz, akkor soha nem lesz könnyebb és rá fogsz gyújtani. ajánlom figyelmedbe Allan Carr könyvét.
2014. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 365 nap rossz, aztán még a következő 730 nap se kutya, aztán tűrhető lesz .
2014. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3. es 7. nap kozott volt a legnehezebb.
2014. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az első két hét volt szenvedés a többi gyerekjáték. A lényeg, hogy teljesen tedd le mert az a módszer nem működik, hogy ma csak két szálat, holnap csak egyet utána minden második nap egyet, ezt felejtsd el. Tedd le teljesen vagy meg se próbálj leszokni mert nem fog sikerülni.
2014. jún. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én így 2 év távlatából, már azt sem értem, hogy az istenbe kelhetett valaha nekem az, hogy egy papírdobozból kiszedjek egy henger alakú valamit, amit a számba téve füstöt szívjak belőle... totálisan irreális még a gondolata is ennek a cselekménysorozatnak, mégis 14 évemet meghatározta...
2014. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!