Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok: mi a legnehezeb...

Depressziósok: mi a legnehezebb, és melyik napszakban?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem valamiért gyógyszert szedni, és iszonyúak a reggeleim. Du. 4-től lefekvésig jó, de a reggeltől előre félek. Alig tudok kimászni az ágyból, mindig azt élem meg, hogy összesem, nem tudom elkezdeni a napot. Állítólag a depresszió jele, ha a reggelt-délelőttöt nehezen bírjuk. (Ez a tavaszra is igaz?) Kezdő vagyok, remélem, nem is tart sokáig.
2012. júl. 19. 09:26
 1/6 anonim válasza:
én már haladó depressziós vagyok
2012. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hungy ***** válasza:
Nekem az éjszakák voltak a legrosszabbak. Amikor már nem tudod magad elfoglalni semmivel, hanem muszáj feküdni, és várni, hogy mikor alszol el. És jönnek a gondolatok, ha akarod, ha nem. Olyankor tört rám minden nyavaja, aminek következménye lett, hogy elalvás után kábé fél órával leizzadva, zihálva ébredtem, és csak nagy ritkán tudtam visszaaludni, akkor is nyugtatóval. Ez ment kábé egy évig. Az autogén tréning teljesen kigyógyított.
2012. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem az AT-et.
2012. júl. 19. 12:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy ugyanez van kora reggel. Ahogy először fölébredek, hiába vagyok kómás még, már jönnek a gondolatok, és kibeleznek.
2012. júl. 19. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a reggel a nehéz. Nem akarok felkelni...
2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legnehezebb este és élni. :S :)
2012. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!