Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kipróbálnám a füvet haverommal...

CrossRider kérdése:

Kipróbálnám a füvet haverommal, többit lent?

Figyelt kérdés
Szerintetek lightos fűtől lehet bajom magas a vérnyomásom szedek rá gyógyszert szerintem a pulzusom is több a kelleténél :S szerintetek lehet valami bajom ? meddig tart enneka hatása ? egész nap ? haver mondta h lightosat teker nekem...

2014. júl. 5. 22:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
Bocsi nem tudtam megfogalmazni :'D
2014. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
semmi gond értem a lényeget, mégis herbálja van nemtudom h kipóbáljam nem érdemes szerintem ..:D
2014. júl. 19. 23:05
 13/17 anonim válasza:
Nee ! Csak csárt ! :D
2014. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Üdv néked! egy kis szösszenet!

6 évig Füveztem, eleinte rendkívül faint volt, sőt volt olyan érzésem is még az elején, miközben sétáltam h nincs lábam! mintha láb nélkül lebegtem volna az éterben :)

Éssss.. el is követtem a hibát! elkezdtem üldözni eme egyetlen érzést! éveken át hajszoltam majd végül az 5. év vége felé jöttek a keményebbek mert ugye kezdtem immunins lenni!

kipróbáltam az ekit.. érdekes élmény volt, de nem jött be, jött a speed, az sem jött be! szerencsére... de jött a herbáliának nevezet "csoda" és újra jött a hasonló érzés... 5. évem vége felé kipróbáltam az lsd-t 3x! na az szintén kegyetlen érzés volt, az első kettő 1. osztályúra sikeredett :)

a 3. lsd trippnél viszont jött a felismerés! amolyan derült égből villámcsapás.

éreztem h vmi nem stimm.. amolyan kívülről látod saját magad féle tripp volt! gondolkodom.. gondolkodom.. de végül feltettem a határozottan szembeötlő kérdést! mivé lettem? ez vagyok én? egy belassult, grandiózus deformitással rendelkező félőrült?? na ekkor döntöttem el h leteszem a szert mert amint kiderült igazam lett... :/

fél éve tiszta, szerencse h volt eszem legalább annyi h nem szipuztam és soha nem szúrtam magam!

voltam IQ mérésen is, a hajdani 151-es IQ-mnak búcsút mondhatok, kicsit szar érzés de ez van!

3 mérésem volt, az 1. 19 évesen suli miatt (128) de ekkor nem igazán érdekelt mert, csak szívtam és leszartam (és persze azért írtam ezt ide nehogy azzal jöjjön vki h "hát de nem is biztos h a fű rombolt hanem a bio és a többi szar") majd 21 évesen volt a másik 2! egy fullos ami a memória csökkenést és a tudást is méri, ott 126 jött ki, és egy puszta csak logikai tesztet egy másik helyen, ott viszont 135+ jött ki... és mi a legszarabb az egészben? amikor a "szinte" nulla memória nem bírja el a logikai készségeket végül elszabadul, majd hülyeségeken, nem létező dolgokon rágódsz körbe körbe! az elvonási tünetek... na ez volt 1. hónap

jött a következő 4 hónap!

amolyan végtelen mélységekbe haladó spirál útján elkezdett az elmém a múlton pörögni h melyik döntésemmelyik döntéshez vezetett amelyek más dönmtésekre vezettek rá így így tovább ezen tetteimig amolyan kusza háló formájában és itt jöttem rá h milyen magasról is estem... egészen fél éves koromig sikerült visszapörgetni mert erősen motivált egy érzés ami így írható le: "hiányzik egyetlen meghatározóan jelentős emlék" érzése

végül meglett a kívánt eredmény! aki keres az mindent megtalál!

kb 13 éves koromig folyton az az érzésem volt h mindenki a környezetemben elképesztően suta, ügyetlen, hiányzik vmi a körülöttem lévőkből, mintha hogy is mondjam.. nem működne megfelelően az akkori kortársaim agya.. viszont érdekes módon ezeket a minden szempontból átlagos embereket "cuki"-nak "aranyosnak" meg hasonlóaknak tartottam...

na itt jön képbe a "tehetség átka"

annál nincs szarabb érzés mint amikor minden csak egy karnyújtásnyira van tőled! szó szerint!!! volt egy képességem amit úgy neveztem mások előtt a "hogy csináltad" kérdések után h "nem tudom, csak úgy rám tapadt" aztán kapom a fejeket >> O.o

pl 1 hónap alatt megtanultam olyan szinten gitározni ami másnak 3 évébe tellene 0, ismétlem 0 gyakorlással csak úgy snassz poénból, de mivel nem gyakoroltam el is feledtem :/

1 szó mint száz bebuktam egy király képességet, a zsenialitást csak azért mert nem találtam értelmet abban h mit akarok elérni az életben! volt a dr house-ban egy rész ahol egy férfi lobotómiát hajtott végre saját magán majd kórházba került... passz melyik rész volt de nagyjából úgy éreztem magam 3-14 éves koromig!

na érdemes füvezni??? ha ez kell, jó szórakázást :)

apropó! a lényeg és a következmény látásom is csökkent, folyton elveszek a részletekben mostanában!

tudjátok sok drogos (és a dohányosok is) amolyan "labirintus" szerű "eltévedt, bolyongó lélek" érzetet kelt a tiszta emberekben! most én magam is ezt az érzést árasztom teljes lényemből még úgy is h a cigit is sikerült letenni!

F/21

Szal jó szórakozást hozzá és ÉLVEZD az utazást eme felettébb szórakoztató, tekergős, folyton változó labirintusban, amely a tudatalattid elszabadult alvilágába vezet :)

Pacsi!

2014. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Thug nigga! Akkor mit is mondasz te tulajdonképpen? Szerinted ez rossz dolog, vagy mi? Amúgy érdekes sztori, ilyenkor mindig rádöbbenek arra, hogy mennyire különbözőek vagyunk mi emberek. Én a magam részéről kifejezetten örülök, hogy "lecsúsztam" bár én ezt inkább úgy mondanám, hogy felnyílt a szemem. Nekem is voltak LSD tripjeim, ezen kívül a fű volt a leginkább jellemző, de mindig is rendszertelenül csináltam, soha nem kattantam rá túlzottan. Meglepő, hogy ez milyen kevés embernek sikerül, nekem meg magától értetődő - nem esik jól túlzásba vinni.

Hogy egy kitudja milyen emberek által összerakott teszt milyen számokat adna ki, az nem kifejezetten érdekel, ugyanis jobban érzem magam, mint valaha. És jobban átlátom a világot, elfogadom az embereket, magabiztosabb vagyok, szóval azt gondolom, hogy rengeteget köszönhetek a tudatmódosításnak. Sajnálom, hogy olyan kevesen tudnak erről. És bizony, a legtöbb szerhasználó nem igazán "használja ki" ezeket a dolgokat, inkább csak rákattan (még, még!). Bonyolult kérdés ez, de én semmiképp se zárnám le annyival, hogy a "drog rossz és kész". Az én esetemben legalábbis tuti, hogy nem így van.

2014. júl. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hehe :) a kis amatőr :) az elején én is így gondolkodtam! :)
2014. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

YO nigga!

a köszönés lemaradt és tronfollak pici ha szabad :)

lehet h tisztábban látod a világot de a halott agysejteketet nem pótolhatod így a következmény rohamosan leromlik az energiaszinted(érts:jobban fáradsz szellemi tevékenység közben és lassul a felfogás is) illetve az idegsejtek közti kommunikáció alapjaiban sérül ami nem állítható helyre! a nyúlványok ingerületátvivő anyagainak mind a kibocsájtó és mind befogadó oldalról vett nyílások szépen lassan bezárulnak, ezáltal az ipulzus gyengébb lesz! ha jól emlékszem, akciós potenciálként tanultam róla még suliban! ha gyengül a jel, nem megy olyan messzire, ha nem megy messzire, nem éri el a célját és így az agy nehezebben írja az emlékeket illetve nehezebben éri el a felhalmozott tudást és késséget! az 1. állapotból ahol az agysejtek elpusztulnak (nagyjából előrehozod azt az állapotot amit öreg éveidben élnél meg) már nincs kiút! a másodikból nagyon sok tanulás, memorizálás, memória edzés és tornáztatás árán van RÉSZLEGES kiút mert ugye a nyúlványok újraköthetőek (értsd, eredeti út helyett az inpulzus kerülőúton de frissen épült nyúlványon halad át) ez az állapot viszont elveszi az egyszerű látásmódot és innentől kezdve mindent túlkomplikálsz! az IQ 3 fő komponenst tartalmaz szerintem (ha szaki vagy, javíts ki ha tévednék, hátha okosabb leszek általad): szókincs(ez befolyásolja a tanulás sebességét, pontosabban a memóriádat), térlátás és hozzá tartozó gondolkodás(ez a logikai késséged, a lényeglátásod, felfogó késséged, illetve a fizikai mozgáskoordinációdtömör magja, összefoglalva az ügyességed szintjét) a 3. az időérzék (ide tartozik minden ami idő, napok, hónapok, évek, stb.. na de még a ritmusérzék, az abszolút hallás, a művészet)

összefoglalva a lényeg! láthatod h mi folyik egy országban vagy láthatod h mi mivel függ össze a világban de közben röhelyesen eltompulsz...

mire elérem a 60-80 évet, örülök ha nem kapok alcheimert... igaz cigi nélkül és sportal kevésbé sanszos

:)

ezt a neten találtam, egy igazi retardált, skizofrén, szipus gyökér, de a csövezés koronázatlan MESTERE!! :)

link: https://www.youtube.com/watch?v=Sp3OqUYMLJw&index=7&list=RDr..

ha link halott, keresd így: Bartos Cs. István

2014. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!