Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokjak a cigiről vagy ne?

Leszokjak a cigiről vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem akarom tönkre tenni magam ezzel semmilyen téren(sem mással),nem akarok súlyos betegségeket emiatt,de egyébként szeretek cigizni,zene mellett,sörőzésnél,kávénál,és jobban tudok átgondolni dolgokat miközben elszívok egyet.

2014. aug. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szokj. Abból kára még senkinek se származott. :)
2014. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szokj le. Káros szenvedélyek nélkül is lehet boldogan éldegélni.
2014. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szokj le.
2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy. csak hétvégén 1 szálat.


Persze csak ha meg tudod álni.

2014. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dohányos koromban nekem is ez volt sok éven át a mentségem, hogy szeretek kávé, buli, zene mellett cigizni, de hidd el, ezt csak azért hiszed, mert függõ vagy... ha mér 1-1.5 éve nem dohányzol, eszedbe sem jut, hogy kevésbé élvezd a kávét, bulit, zenét, csak mert nem bagózol...

egyébként elektromos cigi, sokat segíthet ebben...

2014. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az e-cigi nem épp a legjobb... nikotintartalma miatt nem fogja megszüntetni a nikotinfüggõséget, de ettõl fontosabb, hogy egy ilyen e-cigibe való patron annyi nikotint tartalmaz, amely képes megölni egy embert... az ilyen szerkezetek minõségé meg a kutya sem ellenõrzi.


A kérdéshez kapcsolódóan... ez amit felsoroltál a pszichés függés jelei. Jelenleg én is leszokóban vagyok

2014. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!