Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges hogy a cigizistől,...

Lehetséges hogy a cigizistől, ilyen nagyon durva tompaság, lassúság, álomkór, kóma, koncentrációs zavar jön rám?

Figyelt kérdés

sőt ujjabban szokott fájdogálni a tüdőm, a lábszáram, a szivem környéke. vagyis a mellkasom, de nem tudom megmondani, hogy a szivem fáj, vagy a tüdőm. ami biztos, hogy cigizés után sokkal rosszabbul leszek. szóval valszeg a cigivel van összefüggésben. elszivom, a szivem mintha bezavarodna, nem lesz bennem élet, mintha megállna a véráram bennem, és baromi kómás leszek, menni alig tudok. persze be vagyok rezelve ettől az érzéstől, akkor nem is szivom egy fél napig, meg megfogadom hogy leszokok, de amikor elmúlik ez a nyomás rólam, akkor megint rágyujtok. ma reggel rosszul voltam, délre elmúlt, rágyujtottam a bolt előtt, és alig birtam hazajönni, olyan kóma, meg betompultság jött rám, ezzel a mellkasi szoritással.


mi történhet a szervzetemben? alacsony vérnyomás, vagy érszűkület? kicsit tartok a légmelltől is, mert a tesómnak is volt ptx-e amikor cigizett.


nagyon le akarok szokni, csak jó lenne megtudni, hogy mi történik a szervezetemben, amikor cigizek, mi ez az oltári erős kóma érzés? ha megértem, lehet le tudom tenni a cigit. sajnos nem elég motiváció a rosszullét, amig nem vagyok benne biztos hogy a cigi okozza. :(



2014. aug. 22. 12:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én kétszer leszoktam hosszú időre. aztán egy szál cigi, és vége. megint szivom egy éve. tényleg ott van a kisördög aki azt mondja, hogy "most egy kcsit lehet, nem fogsz egy két száltól visszaszokni" és még: " ha visszaszoksz is ne aggódj, mert már úgyis leszoktál kétszer, harmadjára is könnyen fog menni"
2014. aug. 22. 21:29
 12/13 anonim ***** válasza:
pontosan ehhez ad egy nagyon jó gondolati alapot a könyv, hogy ez ne történjen meg,
2014. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ok, megszerzem, elolvasom!
2014. aug. 23. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!