Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet tüdőrákom 19 évesen?

Lehet tüdőrákom 19 évesen?

Figyelt kérdés
19 éves nő vagyok,3 és fél éve dohányzom.Nagyon félek mostmár,nem is a nikotin miatt,inkább a radioaktív polónium miatt,hogy kialakult bennem a tüdőrák.Viszont nem köhögök,csak megfázás után pár hétig,de aztán megszűnik teljesen.A hangom mélyült,és gyakran vagyok rekedt,de még nemdohányzó koromban is rekedtes hangom volt.Néha fáj a lábam meg a karom,de szerintem ez csak izomláz.A gyengeséget pedig egészséges lustaságnak fogom fel,viszont mostanában gyakran érzem hogy szúr a tüdőm,mert levegő szorul bele.Ha kimaszírozzák,elmúlik.Nagyon félek mostmár,több ember is meghalt tüdőrákban a családban,és le akarok szokni,igenis le akarok,de valahogy akaratgyenge vagyok.Ebbe lassan beleőrülök:félek a betegségtől,és le akarok szokni,de ugyanakkor akaraterőm nincs annyi hogy egyik pillanatról a másikra eldobjam.Változó,hogy mennyit szívok el naponta,mert vannak napok,amikor rá sem gyújtok,és van,amikor több mint 10 szál megy el egy nap:S Szerintetek már késő,és rákos vagyok?
2010. jan. 17. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szóval, Te is tudod a választ. DOBD EL AZT A SZ*RT!

Csak egy példa: azon a pénzen elmehetsz nyaralni, bulizni, stb... Nincs tüdőrákod, de ha dohányzol, növeled a kockázatát, ami egyébként is fennáll, ha mint írtad többen is voltak a családban. Hajrá, én szorítok neked... :-)

2010. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy tüdőrákos, mert az borzalmas köhögéssel jár.
2010. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Igen belehalhatsz,sőt addig is rontod vele az életminőséged!!!!!!!!!
2010. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt valahogy sejtettem,hogy a tüdőráknak halál a vége.Amúgy ma nem gyújtottam rá.
2010. jan. 18. 21:09
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra se tedd :)
2010. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Lehet.Simán.Én 17 év után szoktam le.Mert az anyám gégerákos lett a cigitől.Viszonylag fiatalon.Nem volt könnyű,de már nem gyújtanék rá..és még valani.A tüdőszűrés csak tbc-szűrés.A daganatot már csak késői stádiumban lehet látni a leleten.Tedd le a cigit,és megkönnyebbülsz.Én sokkal boldogabb vagyok azóta.
2010. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Előző vagyok:tapasszal sikerült.Előtte azonban el kell határozni!!!
2010. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ugyan azóta se gyújtottam rá,de kiderült,hogy pánikbeteg vagyok.Azóta más betegségeket beszélek be magamnak.Szóval nem segített a leszokás.Nem érzem magam jobban.
2010. jan. 31. 19:05
 19/22 anonim válasza:
Kedves,vasárnap du. ki állapította meg,h pánikbeteg vagy?:)Menj el a háziorvoshoz,és ő tud majd segíteni,hidd el!
2010. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Felettébb valószínűtlen.
2010. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!