Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet tüdőrákom 19 évesen?

Lehet tüdőrákom 19 évesen?

Figyelt kérdés
19 éves nő vagyok,3 és fél éve dohányzom.Nagyon félek mostmár,nem is a nikotin miatt,inkább a radioaktív polónium miatt,hogy kialakult bennem a tüdőrák.Viszont nem köhögök,csak megfázás után pár hétig,de aztán megszűnik teljesen.A hangom mélyült,és gyakran vagyok rekedt,de még nemdohányzó koromban is rekedtes hangom volt.Néha fáj a lábam meg a karom,de szerintem ez csak izomláz.A gyengeséget pedig egészséges lustaságnak fogom fel,viszont mostanában gyakran érzem hogy szúr a tüdőm,mert levegő szorul bele.Ha kimaszírozzák,elmúlik.Nagyon félek mostmár,több ember is meghalt tüdőrákban a családban,és le akarok szokni,igenis le akarok,de valahogy akaratgyenge vagyok.Ebbe lassan beleőrülök:félek a betegségtől,és le akarok szokni,de ugyanakkor akaraterőm nincs annyi hogy egyik pillanatról a másikra eldobjam.Változó,hogy mennyit szívok el naponta,mert vannak napok,amikor rá sem gyújtok,és van,amikor több mint 10 szál megy el egy nap:S Szerintetek már késő,és rákos vagyok?
2010. jan. 17. 23:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem vasárnap délután állapították meg,hanem péntek reggel,de mindegy.Nem nyitok vitát.Leszoktam,még szarabbul vagyok,mint mikor dohányoztam,ezért nem szokom vissza,de nem dohányzással összeköthető bajom van.De megnyugodhatnak a kedves nemdohányzók,az én füstömtől már nem fulladnak meg.
2010. febr. 1. 21:22
 22/22 anonim válasza:
totál megértelek :'D 90% én is hipochonder vagyok tavaly fájt a hasam és nem volt étvágyam elmentem dokihoz és elmúlt magától most meg sokat köhögök meg sípoló légzés és fáradtság...de amúgy az enyém szerintem inkább asztma gyanús de azért félni kell a tüdőrák opciótól is...tudod hogy van ez :D. én nem merek orvoshoz menni...kitudja mit talál...persze hülyén meghalni sem feltétlen a legjobb megoldás. de totál átérzem a szorongásod, én egy pszichiátert ajánlanék inkább.
2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!