Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek könnyen letudnék...

Szerintetek könnyen letudnék szokni a dohányzásról? L/25

Figyelt kérdés
5 éve cigizek, de egy nap maximum 5 szálat szívok el, ha bulizni megyek akkor is maximum 10 szálat. Lassan gyereket szeretnék azért akarok leszokni.

2014. nov. 4. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk? Meg mit számít, hogy mi mit gondolunk? Első körben szerintem csak akkor cigizz, ha bulizol, aztán majd ha terhes leszel akkor elhagyhatod a piát meg a cigit egyszerre.
2014. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, konnyen le lehet szokni. Egyetlen dolgot kell betartani: ne gyujts ra tobbet.


Tapasztalatbol mondom, hogy csakis igy mukodik. Ne a gyerek vagy barmi/barki mas miatt akarj leszokni, hanem magad miatt, kulonben az elso stresszhelyzetben azonnal talalsz valami kifogast, hogy miert lehet most azt az egyet megiscsak, ragyujtasz es visszaszoksz.

2014. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki Allan Carr - rövid úton leszokni a dohányzásról című könyvét. nekem segített, pedig 2 dobozzal szívtam egy nap alatt. második éve nem dohányzom.
2014. nov. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja nem gyújtottam rá 16 év dohányfüst után. Teljesen jól érzem magam. Kellett hozzá némi motiváció (legbelül), de sikerült. Csak elhatározás kérdése. Tűzz ki egy időpontot, szerezz egy bizgentyűt amivel lefoglalod a kezed és kerüld azokat a szitukat, amikor dohányoznál. Nekem így sikerült, de mindenki más és más. Nincs módszer. Mindenki maga a módszer.

Egy dolog nem működik, a fokozatosan csökkentem dolog. Tehát vagy cigizel vagy nem. ez viszont törvény.

2014. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!