Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el hogy cigizek?

Hogyan mondjam el hogy cigizek?

Figyelt kérdés

(Igen tudom hogy 1000 ilyen kérdés van)

Nos, 16 éves fiú vagyok.

Az egész családom cigizik (apám, anyám, nővérem (26), báttyám (23).

A szüleim már régóta cigiznek, a nővéremmel és a bátyámmal együtt szoktak gyakran, nagyon sokat szívnak. Ők azthiszem 16-18éves korukban buktak le ( vagy valahogy így).

Az a helyzet, hogy én mindig is cigiutáló voltam , de kb nyár eleje óta szívom, mostanság úgy minden másnap 4 szál ... de nem is akarom többet. Amikor alkoholizálás megy akkor meg 1 doboz is akár.

Belőlem sosem néznék ki hogy cigizek, mivel dohányoznak nem tűnik fel nekik sosem.

!TUDOM A KÁROS HATÁSAIT!

Ne írjatok olyan válaszokat, hogy jobb lenne ha letennéd, hasonlók, csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek ilyen helyzetbe, hogy mindenki cigizik, elfogadnák , vagy egy ilyen jótanuló fiúnak mint én, akiből sosem néznék ki, lenne valami belőle?



2014. dec. 11. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Pedig a legértelmesebb dolog letenni, az akaratodat hosszú távon lefogja győzni a függőség lehet te is annyit fogsz majd szívni... Inkább hagyd abba és beszéld rá őket hogy ők is tegyék le.
2014. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy "spontán" adatközlés: amikor valamelyik rá akar gyújtani, adsz neki tüzet, vagy cigivel kínálod.
2014. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszolóknak ment a minusz. Valaki lenne oly szíves és tud értelmes választ adni az értelmes kérdésre?
2014. dec. 11. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a második nem feltétlenül mondott hülyeséget, elképzelhető lehetőségnek tartom. Másik lehetőség, ha egyszer kérdezik, azt mondod, igen, cigizek, szerintem ennyi lenne. Vagy ha nagyon akarod, egyszerűen megmondod,"szia anya, egy ideje cigizek, csak nem akartam elmondani, ugye nem nagy probléma?". Ilyesmi, miért ne fogadnák el a dolgot, ha az összes közeli rokonod dohányzik?
2014. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Válaszoló miért piroskezezel? Teljesen jó válaszok voltak.

Amúgy meg a 2. válaszoló módszerét ha tökös vagy nyugodtan bevetheted.

Ha meg csak normál akkor ahogy a 3. írta

2014. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!