Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi a legjobb első...

Melyik cigi a legjobb első alkalomra ami nem erős?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül ?

2015. jan. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Elsőre a gyengét is erősnek fogod érezni.
2015. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kék philip morris. 1000
2015. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a leggyengébb cigik mindig a fehér dobozosak, a nagyobb márkák közül szinte mindből van. az áruk 950 és 1050ft között helyezkedik el, csak 0.1mg-osok, ennél gyengébbek nincsenek, véleményem szerint ezekből érdemes választani.
2015. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pattintós Dunhillal kezdtem, az első 2 bűnrossz volt, utána már ment, mint a karikacsapás, a létező cigik kb. 2/3-át kipróbáltam. Szerintem egy középkategóriás cigivel érdemes kezdeni, pl. arany Marlboro vagy kék Camel.
2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tökmindegy igy is ugy is 80 fokos füst megy le a tüdőbe xD mielött ezt bárki komolyan venné persze ez nem igaz :D azaz de, 80 fokos füst de a nikotin mennyiseg nem mind1
2017. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!