Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csinálhatom azt, hogy néha...

Csinálhatom azt, hogy néha cigizek? Ki az aki csak néha szokott,15-16 évesen?

Figyelt kérdés

Sosem dohányoztam, nem is szeretnék, de valahogy nagyon kívánom, és nem értem hogy miért.

Ki szeretném próbálni, tetszik maga a szertartás, szóval szeretnék cigizni, de nem rászokni. Mert az senkinek se jó. Se nekem, anyagilag se, az egészségem is tönkreteszem, + szabad se leszek mert mindig kell.


Szóval azt szeretném, hogy akkor cigizzek, amikor én akarok.

Lehet ilyet valahogy?

Ki az aki néha szokott cigizni. Mondjuk vesz 1 dobozzal, 1 nap elsziv 2-őt, aztán meg 3 hét után egyet. Akkor 1 hónapig nem veszi elő, stb.


Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 3. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is napi 4-5 szálat szoktam, ébredés és általában étkezések után.
2015. ápr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig úgy csináltam, hogy napi 1-2 szálat szívtam el. Csak buliban szívtam sokat belőle. Amúgy csak reggel a kávé mellé vagy amikor a haverokkal dumáltunk.

Én a cigizést mindig a kávézással és a beszélgetéssel kötöttem össze. Sajnos így ennyi idő után csak eluralkodott rajtam és sokkal nagyobb késztetést érzek a rágyújtásra, ezért most próbálom ezt a keveset is elhagyni.

Amúgy ha ki szeretnéd próbálni, akkor úgy is kifogod. Utána meg eldől, hogy mennyire tetszik. Az is lehet, hogy utána többet nem fogsz rágyújtani.

2015. ápr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Csinálhatod. De ne álltasd magad, hogy nem akarsz, mert már rászoktál és innen nincsen visszaút.
2015. ápr. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, aztán rászoktam és egyre többet kellett szívni, inkább el se kezdd.
2015. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csinálhatod ha van önfegyelmed, van aki megtudja csinálni van aki nem. Ettől független könnyen rászokhatsz.

[link]

2015. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"akkor cigizzek amikor én akarok". Ez így van mindenkinél. A legerősebb bagós is akkor cigizik amikor akarja. Olyan nincs hogy néha szívod , néha nem. Nem sokára olyan erősen függsz tőle , érte hogy nem gondolod. Akkor már késő lesz gondolkodni. Persze ezt addig nem hiszi senki, mig a rabja nem lesz.
2015. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy éve cigiztem először, azóta 2 dobozzal szívtam el összesen, volt hogy egymás után 4 szálat. Nem szoktam rá, nem is kívánom csak van h jól esik. Most akkor hogy is van ez? :D
2015. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, csinálhatod. Mindenki így kezdte.
2015. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már, minek tervezgetsz ilyeneket, ha még nem is tudod, hogy tetszik-e neked :D

Mert az egy dolog, hogy a "szertartás" tetszik, de attól még a cigi nem biztos. (bár spec. nekem sajnos már elsőre is nagyon ízlett)


Amúgy csinálhatod, persze, sokan csinálják, én is csináltam/csinálom (csak már kicsit idősebb vagyok). Aztán vagy megunod, és leszoksz, vagy rászoksz. Mert örökké így nem igazán lehet.

2015. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem vegyél egy doboz valami gyengét, ha nem akarsz rászokni akkor valami erőset(Piros viceroy), ha azt akarod, hogy bejöjjön akkor fehér Dunhill,Marlbi vagy Viceroy.

Ha megtetszik akkor nagyon irányítsd magad! Egyik napról a másikra válhatsz függő, és megszabadulni nagyon nehéz tőle.

Ha nem tetszik, akkor sztem ne erőltesd.

Sok sikert! :D

2015. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!