Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnek segíteni apámnak...

Hogyan tudnek segíteni apámnak leszokni a dohányzásról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Apám 46 éves.25 éve cigizik, napi 2-3 dobozt füstől el,Én azonban már láttam dohányzás miatt halálos esetet,és rettegek hogy mit fog tenni ez a szörny az apámmal.Okos,értelmes ember,most már elég régóta foglalkozik hobbi szinten a pszichológiával,nagyon jó is benne,az életének ezt az egy részét mégsem tudja kezelni,általában kerüli abszolút a témát,ha nem tudja kikerűlni akkor kifogásokat keres,hogy nem csak a cigi káros stb,Én meg tehetetlen vagyok,mert nem tudok rá ösztönzőleg hatni,mutattam neki már az Allen Carr féle hangoskönyvet is ami sok ismerősőmet leszoktatta,de nála semmi hatása.Valami ötlet,tapasztalat hogy ilyenkor mit lehet csinálni?:(
2015. ápr. 5. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor sajnos semmit nem tudsz tenni.
2015. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel leírtad, hogy intelligensebb emberek közé tartozik nem akarok bunkón hozzászólni, de ha ő nem akarja akkor a sírig fogja szívni. :S Az ember általában a saját problémáit nehezebben oldja meg mint a másikét közvetlenül. Sajnos ez van. :D
2015. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar leszokni, nem fog leszokni. Ismertem olyat, aki addig szivta, amig a kezet fel tudta emelni. Hiaba tudta, hogy kb. honapjai lehetnek hatra (pont a dohanyzastol), dohanyozni akart es kesz.
2015. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!