Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros egy 13 évesnek...

Mennyire káros egy 13 évesnek heti 2-3 szál cigaretta?

Figyelt kérdés
Ne mondjatok legyszives,hogy nem meno meg stb. Nem azert csinalom,hogy meno legyek.

2015. ápr. 25. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor miért csinálod? Szeretsz bűzleni? Unod az életed? Siralmas vagy.
2015. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon. Bizonyára az adott társaságba való beilleszkedési kényszer nyomása alatt akarsz szívni. Hidd el, úgy is be tudsz illeszkedni, ha nem dohányzol. Ha a haveri ugratás, szívatás ellenére sem gyújtasz rá, akkor csak becsülni fognak a határozottságod miatt.
2015. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te is tudod, hogy nagyon káros! Ha tüdörákot akarsz kapni, vagy esetleg gégerákot, vagy egyéb fincsi betegséget akkor hajrá, szívjad csak. Ha ennyi eszed van, akkor meg is érdemled.
2015. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi káros anyag, füst szinte elhanyagolható.


Viszont ez is hozzáadódik a többi szennyezéshez ami a testedet éri és megbetegítő hatással bír, plusz idővel emelkedhet a mostani 'ártatlan' 2-3 szál mennyisége, egyszerűen mert szokásoddá válhat. Ilyen szempontból azért nem bölcs.

2015. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Pont annyira káros hogy a még most fejlődő szervezeted megérezze...
2015. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha fiú vagy már huszonévesen se fog állni a bréd, ha lány az életbe nem találsz pasit mert a többség szerint undorító ha egy lány cigizik+ egy kis lépcsőzéstől is kifulladsz. Ez csak akkor ha rászoksz, de elég nehéz tartani ezt a mennyiséget szerintem inkább hanyagold :)
2015. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

2-3 szálat még simán korrigál a szervezeted.

A lényeg, hogy gyengébbet szívj, ne rögtön piros Viceroyt.

Írásod alapján értelmesnek tűnsz, nem pedig valami ,,jaj cigizek mert menő vagyok" nevű expedíció tagja vagy.

Heti 2-3 száltól még nem halsz meg.

Nekem is elég fiatalon nyílalt a fejembe az ötlet, hogy cigizni akarok, még annyi sem voltam mint te. :D

Fiatalság bolondság...

2015. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm:)
2015. ápr. 25. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Túl van lihegve a károssága, de ráérsz még elkezdeni olyan 3-4 év múlva.
2015. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hosszútávon káros főleg ha rászoksz.
2015. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!