Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatal dohányosok! Akiknek a...

Fiatal dohányosok! Akiknek a szülei nem tudják, hogy dohányoznak. Hova rejtitek a cigit? Kazettás dobozon gondolkoztam és azt a könyvekhez. L raknám.

Figyelt kérdés

Apám most tette le a cigit 2 hónapja, Anyám soha nem dohányzott, megölne.

Tudom a szaggal simán lebukok, de van pár ötletem.

Csak elrejteni kéne.

Kérlek ne kezdjétek el, hogy káros, drága stb, mert tudom magamtól is!


2015. ápr. 27. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A táskádban. Csak nem nyúlkálnak bele. Egyébként a szagokkal fogsz lebukni úgyis. Én is azzal buktam le, pedig nagyon okosnak gondoltam magam. :)
2015. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szaggal úgyis lebuksz.. :D ezért dohány csak ritkán, és akkor is szellőztetem magam a dunaparton :D vagy iszok is sört, és az elnyomja részben :D én a táskámban tartom dobozostul.. :D régen egy külön zsebet varrtam bele.. ez fiúként elég nehéz volt :DD de úgyse nézték.. úgyh.. lényegtelen már :D
2015. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, a gyújtóm is a táskában van, csak van amikor abtanár kotoz más táskájában. Megtalálja nálam beírja az ellenőrzőbe

A gyújtót még ki is magyarázom otthon, mert azokat gyűjtöm.

2015. ápr. 27. 20:09
 4/12 anonim válasza:
100%
Amikor én voltam fiatal dohányos nekem sz ágynemű tartóba kellett rejtenem, mert az én anyám felkutatott mindent :DD
2015. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vágj szét egy plüssjószágot hátulról és tedd bele abba. Ahogy a polcon van, úgysem látszik, hogy ki van vágva a hátulja.


Egyébként fiatal lehetsz, tényleg nem a legjobb ötlet rászokni és még most kellene letenned, de te tudod mit csinálsz.

2015. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én régebben ilyen ceruzatartóba raktam alulra, rá a cerkákat, aztán sminkestáskámba, ahonnan 5 év után lebuktam, de már nem csináltak akkora balhét:D
2015. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Én elszívom. A tüdőmben van a legjobb rejtekhely, ott senki se keresi.
2015. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, de ha veszek egy dobozzal, és nem szálanként lopomlopkodom kicsit nekem nehéz lenne 20 szálát elszívni egy óra alatt.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 28. 07:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges rejtegetni.
2015. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha asztali géped van akkor tedd bele a gépházba.

Na oda aztán tényleg nem néz be senki!

2015. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!