Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pénteken próbáltam először ki...

Pénteken próbáltam először ki a cigit. Szüleim nem dohányoznak így könnyebb nekik megérezni a cigi szagott hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest hogy azt mondja mindenki mennyire rossz a cigi..ahhoz képest nem is volt rossz..szerintem. A kezem rettentően büdös volt mikor haza jöttem vagy 20x átsikáltam szappannal és még ugy is lehetett érezni. Egyből fogat mostam és listerinnel át öblitettem a számat sok sprét nyomtam magamra..de még így is nagyon féltem hogy rájönnek. Tudtok még pár tippet adni hogyan tüntessem el a szagott?
2015. jún. 7. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van? Nem ízlik a füstje? Mert a dohányzáős többek között ezel is jár. bhüdöss lesz a bőrőd a szád. Rákot és egyéb légzőszervi megbetegedést okoz. Függő leszel, ami azt eredményezi ha nem kapod meg a nikotin adagod ideges, feszült leszel. Nem tudsz öszpontosítani. Ráadásul drága hobbi. Úgy gondolod még ezek után is hogy neked is létszükséglet, hogy szívj?
2015. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest hogy azt mondja mindenki mennyire rossz a cigi..ahhoz képest nem is volt rossz..szerintem."


Ezt majd pár év dohányzás után fogod tudni megállapítani, mikor 10 métert nem tudsz majd futni anélkül, hogy levegő után kapkodj.

2015. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem közvetlen cigizés után mész haza hanem szellőzöl szabad levegőn akkor nem fogják megérezni.. Persze ez attól is függ,hogy csak pár szálat szívtál,vagy pl 1 dobozzal.. A kezeden sokáig érezhető,de azt közelről csak nem szagolgatják,szádból is kimegy egy idő után.. Csak mielőtt hazamennél legyél egy fél órát-3/4 órát szabad levegőn,és kész
2015. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2# Évtizedes dohányzás után mondja! :)

Mert 5 éven belül csak ritkán jönnek elő a függőségi fokozatok emelkedésén kívül más probléma.

2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként ne cigizz, mert nem leszel menőbb! De a módszer... Friss levegő, ha hazajössz növényi virággal dörzsöld be a kezed! Ha még nem késő igyál 0,25liter teát! És moss szappanos vízzel kezez!
2015. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pénzt költ az ember, hogy füstöt szívhasson. Ha látom, tudom, hogy nincs ki a négy kereke.

Nem menő a cigi, hanem nagyon ciki.

2021. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!