Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros? 19/F

Mennyire káros? 19/F

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy tavaly sportoltam 6hónapig keményen edzettem edzőterembe, rendes étrendem volt, táplálékkiegészítők stb. Nagyon odafigyeltem magamra volt is látható változás.1 szál cigarettát nem szívtam el. Kb. most télen néhai bulikba elment pár szál de ritkán buliztam. Viszont úgy január februártól kezdve hetente elment 5-6szál általába egyszerre hétvégente. Majd Márciustól ez a hétvégi cigarettázás barátokkal rendszeressé vált. Hál Istennek nem vagyok rászokva, nem vagyok függő, csak egyszerűen ha sétálgatunk beszélgetünk jól esik elszívni azt a hétvégi pár szálat. Minőségi cigarettát szívok, általába hosszú piros Marlboro és sörözgetés közbe eltolunk pár szálat barátommal. Mivel itt a nyár a találkozsunk sűrűbbé válik és így hogyha találkozom vele ( heti 2-3x) igy akkor elmegy simán 6-7szál fejenként azon a napon. Tudok korlátokat szabni. Edzeni szeretnék újra elkezdeni. A kérdésem , hogy szerintetek Hány szál körülbeül az a cigaretta ami annyira nem befolyásolja az edzéseimet, és ami elfogadható hogyha találkozom a barátommal? És hogy szerintetek milyen fajtát vegyek ami nem annyira erős? Mert ez mondjuk eléggé az. Mindneképpen kevesebbet szeretnék a nyáron mint amit előre látok, mert az a heti2-3 alkalom és alkalmanként fél doboz az elég sok. Nyár miatt tudom hogy ha nem változtatok akkor ez így fog maradni és az azért eléggé káros. Ráadásul nem is olcsó.

2015. jún. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyengét vegyél és próbálj meg max hetente párat szívni.
2015. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te magadat úgy áltatod ahogy akarod. Kb mindenki így kezdi. Csak egy pár szál, csak néha , csak a haverokkal, csak hétvégén. Te már rávagy szokva. Már lelkileg elvagy kötelezve. Hidd el olyan nincs hogy kevesebbet meg gyengébbet szívsz. Vagy abba hagyod vagy nem.
2015. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

legjobb lenne ha egyáltalán nem szivnád.

hosszutávon ez a mennyiség is káros amit leirsz

2015. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!