Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes e-cigit vennem?

Érdemes e-cigit vennem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és kb 2-3 éve dohányzom, átlagosan 10-12 szálat szívok el egy nap, próbálok leszokni, mostanában ezen vagyok,erőlködök, de így is napi 5-6 szálat elszívok. leakarok szokni teljesen a dohánytermékekről. Ezért gondoltam,hogy vennék e-cigit, de nem tudom hogyan működik, fűtőszál meg tekercs meg ilyenek. Valaki elmagyarázná? Érdemes venni? Tudnátok ajánlani valami olcsót? Nem szeretnék rá rengeteg pénzt elcseszni. De havonta kb 5-6 ezer forintot költök dohánytermékre,úgy hogy tekerem a cigit. Leakarok szokni, de nem úgy hogy a gatyám is rámegy.

2015. aug. 16. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Apám e-cigiv szokott le, 5 hónapja. Szóval nem hülyeség, 21 evet dohányzott elotte, napi 2 doboz piros cigi.

Nehez lenne elmagyarázni, keress rá egy szakertore a youtuben, nagyon értelmes, igazat mondó pasas: Darth Vaper. Ha ramesza. Csatornájára lesz egy kezdoknek szóló videó.

Szerintem EGO-t vegyél kezdésnek, de ne hamisitottat! Az veszélyes, kinai szar, de azt majd Darth elmondja a videóban, hosszú videoi vannak, de erdemes megnezni, ha nem akarod, hogy felrobbanjon a konnektoron az e-cigid.

Remélem Segítettem!

Aki kételkedik az e-cigiben az nezze meg ezt: Darth Vaper-Elektromos cigi, a dinamit. Tények es tévhitek.

UI.: Egy zöldkéz jöhet. :D

2015. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ! ment a zöld :)

Ez szerinted milyen? minden benne van ami a működéséhez kell?

[link]

2015. aug. 17. 11:45
 3/11 Szoros diszno ***** válasza:
100%

Havi 5ezret simàn elfüstölsz e-cigivel is. Főleg ha belejössz..

Egy közepes kezdő szett egyebkent kb10 ezerbol kihozható.

Ehhez kell egy aksi (legalàbb 1000 mah-os), egy patron,(cserélhető kazànos legyen) es

persze a folyadék. Sztem keress fel egy markaboltot, netrol rendelni csak akkor erdemes ha mar jaratos vagy a temaban.

2015. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szoros diszno ***** válasza:
100%
Amit ide belinkeltél, abban benne van minden ami a kezdéshez szükséges
2015. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha ezt megrendelem egy ideig elboldogulok vele ugye? Ilyen patront,meg porlasztót azt milyen gyakran kell cserélni benne? Ha mondjuk napi 5-6szor használom pár percekre?
2015. aug. 19. 11:33
 6/11 Szoros diszno ***** válasza:
100%

Én non stop nyomom , és így cserélem hetente.

Szerintem neked bőven elég lesz 2-3 hetente is.


Érezni fogod hogy nem olyan a füstje, és az íze...


Amikor majd cserélsz porlasztót, érdemes kimosni a tartályt sima mentes kb 60 fokos meleg ásványvízbe.

Majd lecsöpögteted papírtörlőbe, kirázod.

A lényeg hogy ne maradjon benne víz,

amikor az új porlasztót berakod.

2015. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szoros diszno ***** válasza:
51%

Csak nehogy az aksit mosd ki!! :)

Egyébként maga a kazán test (tartály) akár fél évig is kitarthat ha vigyázol rá..

2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen! És porlasztót csak neten tudok rendelni? Vagy akár trafikba is lehet venni? Valamint ez a 10 ml-s e-liquid meddig elég? És mi az hogy valaki ezt házilag csinalja?
2015. aug. 19. 14:57
 9/11 Szoros diszno ***** válasza:
Trafikban biztos hogy nem, vagy a neten rendelsz vagy elmesz egy ecigi boltba. Remelem ez nem minosul reklamnak de en az ecigimestert ajanlom. A folyadek kesziteshez itt talalsz leirast http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__3225633-h..
2015. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Lehet megprobalok akkor majd keverni egy adagot, hátha osszejon. Sokat sporolnek.
2015. aug. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!