Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-dohányzók! Mi a véleményetek...

E-dohányzók! Mi a véleményetek erről az e-cigiről?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, csak nikotinmentes folyadékot raknék bele, de nem tudom milyet vegyek, többnyire gép előtt ülök és jó lenne néha nyuginak. Vizipipa elég gyakori de az nem hordozható és nehézkes/időigényes.

Erre gondoltam:

[link]



2015. szept. 17. 12:55
 1/4 anonim válasza:
Ez egy alap készülék, kezdőknek ajánlott. Én is hasonlóval kezdtem pár éve. De érzetre nem olyan, mint a vízipipa. Lenyugtatni sem fog. Akkor már jobban jársz ha veszel pár mély levegőt, hogy megnyugodj. Ha egyébként meg nem dohányzol, akkor igazából teljesen felesleges szerintem.
2015. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat ülsz gép előtt, akkor passtrough cuccot keress.
2015. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem megnyugtat a füst.:D Honnan lehet tudni hogy nikotinmentes egy liquid?
2015. szept. 17. 21:51
 4/4 anonim válasza:
A csomagolásán fel van tüntetve, a 0mg-os nikotin mentes. Ha már szeretnél liquidet, érdemes online rendelni, mert simán el lehet egy csomót lötyit pöfékelni pillanatok alatt.
2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!