Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretném kezdeni ezt a...

Tápszi21 kérdése:

El szeretném kezdeni ezt a fegyencedzéses dolgot, de dohányzok. Szerintetek szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy 18 éves vagyok és szeretnék változtatni a külsőmön. Rátaláltam a fegyencedzésre és gondoltam belekezdek. Dohányzom ( :( ) és ez valószínűleg hátráltatna az edzésekben, úgyhogy megfordult a fejemben, hogy leszokok. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Hátha ti többet tudtok erről.

U.i.: tanácsok is jöhetnek, hogy hogyan kezdjek bele ebbe az egészbe és mit ajánlotok e téren. A válaszokat előre is köszönöm. (Never give up) ;)



2015. aug. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzás önmagában nem zárja ki az edzést, csak minden téren nehezíti, de feltétlenül marhaság, mert rengeteg pénzt költesz el egy teljesen felesleges és egészségtelen dologra, amely pénzt sokkal hasznosabb célokra is fordíthatnál, pl elk..rvázhatnád vagy ideadhatnád nekem.

A dohányzásról szerintem nem könnyű leszokni, mert eleve az szokik rá, akinek van rá hajlama, én erőszakkal se tudnám magamat rávenni, hogy azt az ótvar büdös füstöt beszívjam, még ingyen is, nemhogy ilyesiért pénzt adjak ki. Ergo, tanácsom nem feltétlenül releváns, de ha én le akarnék szokni,akkor úgy csinálnám, hogy leteszem a pénzt, amit cigire költenék, és veszek valami jobbat rajta. Ez nem nehéz, mert a ciginél a kutyasz..r is jobb, de biztosan van valami, amit te is jobban szeretsz annál.

2015. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:
23%

Fölöslegesen sanyargatod magad a leszokással, ha a fegyencedzés miatt csinálnád, amivel a tested formálása a célod. Nem fog menni. Esetleg talán picit izmosodni fogsz, ha rendkívül jó genetikád van, de erre nincs sok esély. Ha nincs a környéken konditerem és egy tapasztalt edző aki megtanítana edzeni, akkor javaslom a building the gymnastic bodies c. könyv letöltését, és egy hevederes tornagyűrű rendelését otthonra. Az xtrain pl egész jó gyűrűt árul.


Igen, szokj le a cigiről, mert akkor több pénzed lesz egészséges kajára. Kakaós csigából nem lesz izom, márpedig a hús, zöldség, gyümölcs nem olcsó mulatság akkora mennyiségben, amekkorára szükséged van a szervezeted táplálásához, ha fejlődni szeretnél. Egy doboz cigi árából kijön egy napi adag csirkemelled.

2015. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Énis a fegyenc miatt tettem le a cigit , addig volt nehéz míg rászántam magam , na meg az első 3 nap. Ma már kutyabajom.. Sőt, mostmár unndorodom a szagától is. Megéri mindenképp, hidd el !
2015. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés hogy az edzésért leszokj-e, hanem hogy miért nem teszed le ezt a szemetet?
2015. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!