Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért reagállok így a marihuán...

Miért reagállok így a marihuánára?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy füvezős, igazából csak akkor szoktam amikor haverokkal voltam és nekik volt, szóval nem volt semmi durva. Általában jointot szívtunk és akkor egyet hárman, négyen szívtunk el, 1-2x meg 0.5l-es házi bongból. Ilyenkor soha nem éreztem magam nagyon beszívva nem is nagyon tudatosítottam, csak többet nevettem, kicsit belassultam.. és igazából nem is tudtam h lehet más hatása is a fűnek mert az a pár alkalom 3 év leforgása alatt történt, és mindig ugyan az volt a hatása.

Aztán egyszer haveréknál, olyan adago szívtam amit még előtte soha, egy elég nagy bongból... nos ez aztán úgy beütött, mint az állat, röviden.. az érzékelésem, a látásom hirtelen úgy megváltozott mintha full részeg lennék, és ilyen fura hullámzó érzést éreztem, ami a torkomtól megy egészen a gyomromig, nos ettől pánik rohamom lett de most nem is ez lényeg.. mivel utána otthon próbáltam rekreálni a szituációt, pusztán kiváncsiságból, és azt tapasztaltam hogy még ha kis bongból szívom is, ha csak 1x is, akkor is elő jön ez az érzés..

pánikrohamom nincs mivel most már számítok erre, szóval nem ilyedek meg, de az egész folyamat úgy néz ki, hogy beszívom, várok 2-3 percet, aztán hirtelen beüt, és a szívem elkezd verni mint az állat, és érzem ezt a hullámzó érzést.. érdekesség hogy amit a torkomban érzek az kezd el lefeve menni, pl ha szénsavas üdítőt iszok akkor az érzés a torkomban elkezd levele áramlani.. fura pl ha mentolos cukrot eszem akkor az a mentolos érzés kezd el hullámzani.

Ugyan ezt a hatást éreztem 4 külömböző fűtől is, kivéve a ha joint formájában szívtam, de azt nem szoktam egyedül, és gondolom ott nem olyan nagy a mennyiség amit egyszerre beszívsz.


Nem értem ezt az egészet, mert emlékszem máskor szívtam a bongból 10x is egymás után, hogy kipróbáljam milyen az ha valaki rendesen beszív aztán nem éreztem semmi különöset, most meg már 1től is ilyen nagy változás van



2015. dec. 6. 03:22
 1/10 A kérdező kommentje:
kiegészítés: amikor legutóbb próbáltam pár hónap szünet után, 1x szívtam egy kis bongból, és már tudtam az egész menetét, szóval csak vártam h beüssön. Aztán azt csináltam h a szivemre tettem a kezem, és lassan, mélyeket lélegeztem, így eléggé lelassítottam.. ezután már elég jól éreztem magam, a fejemben melegséget éreztem ami kellemes volt, és megfigyeltem, hogy hokizásnál sokkal tovább bírom :D elég fura
2015. dec. 6. 03:43
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

pánikroham

egyébként minek szivsz ilyen szarokat, ha rosszul érzed magad tőlük?

Többet ér tönkrebaszni az egészséged maradandóan mint beszivni mindenféle ismeretlen eredetű füvekből?

2015. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért reagálsz így, mert otthon nem kapsz 2 akkora pofont, hogy a falon húzod végig a taknyodat. Szép szükők............
2015. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni hogy idióták válaszára nem vagyok kiváncsi.
2015. dec. 6. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Itt csak egy idióta van, és az a kérdező.

Sajnálom az ilyen embert, akinek libsi szülők mellett kell felnőnie, itt az eredménye. Szegény bolond lesz.

2015. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen a high, ilyen zsibbadós kellemes érzés.
2015. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
szivod a füvet aztán meg panaszkodsz, hogy szarul vagy tőle nemtudom melyikünk az idióta
2015. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A második valaszóló full idóita, elég csak elolvasni a kommentjeit.


Elsőnek elhiszem hogy valamilyen szempontból "segíteni" akart, de így sem sikerült.. hiszen el sem olvasta azt amit leítam.. pánikroham? Olvasd csak el a 3. bekezdést, azzal kezdtem, hogy nem azom volt. Egyrészt volt már, ezért pontosan tudom, másrészt egyáltalán nem pánikolok, nem félek, ilyedek meg, szóval mégis milyen pánikroham lenne már az amiben nem pánikol az ember...


A fű eredetével kapcsolatban igazad van, amíg illegális addig soha nem leheszt biztos a minőségében, de a kérdés nem erre irányult. Nyilván előfordulhat hogy egy vegyszerezett szarra reáglnék így, amit még el is fogodok egy lehetséges válasznak, viszont mivel többfélével is ugyan ez előfordult, kül. forrásokból, ezért ezt nem tartom valószínűnek (+ előző években nem fordult elő, és azoknak sem akik ugyan azt szívták mint én)


Mindenkinek van egy nézőpontja, a második válaszoló nyilván sosem szívott még, így úgy gondolja hogy ez olyan mint a heroin, ezért ha lát egy ezzel kapcsolatos kérdést akkor gondolkodás nélkül elkezdi az ember szüleit szidni.


Az egészségem meg amúgy is a saját problémám, a kérdésem nem arra irányult.

Szerintem sokkal kevesebb kárt tesz az ha évente 1-2x beszívsz, mintha egészségtelenül táplálkoznál, nem sportolnál stb.

2015. dec. 6. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy nem igazi füvet kaptál, hanem szintetikus szarokkal lefújt valamit.
2015. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a pánikrohamnak ezerféle megnyilvánulása van, nem csak a halálfélelem vagy a túlzott felpörgés

Az ideg mivel a testet teljesen behálózza és ha rosszul működik akkor képes bárhol bármilyen zavart kiváltani ahol idegek vannak a testben

Én 4 éve vagyok pánikrohamos tudom milyen betegség ez és milyenek a rohamai

2015. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!