Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt dohányosok! Meddig...

Volt dohányosok! Meddig tartott a leszokás utáni elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap este döntöttem úgy hogy leteszem a cigit,eddig jól is megy,ám de a nikotinfüggőség eléggé visszahúzna.. Tudom hogy nem fogok rágyújtani mert ha ránézek a cigire már rosszul vagyok,és éppen ezért érdekelne hogy kb mennyi ideig tart még ez a sóvárgás?

2016. jan. 19. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltak tüneteim. Eldöntöttem, hogy én tovább nem szórom erre a pénzem (és akkor még csak 500 körül volt), és abbahagytam. Semmi problémám sem volt utána. És igen, több évig (4-5) szívtam előtte normálisan és erős cigiket.
2016. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egészen konkrétan öt percig. Addig tartott, hogy leértem a kukához a bontatlan dohányommal, a filtereimmel és a cigipapírommal. :)

Három hét alatt teljesen kitisztul az agyad, de sóvárogni egy másodpercig sem fogsz, ha például végighallgatod nyugodt fejjel a "rövid úton leszokni a dohányzásról" hangoskönyvet.

Hülyén hangzik, senki nem hisz benne, meg is lepődik mindenki a végén, hogy milyen könnyű abbahagyni a bagózást.

2016. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tartott kő kemény 2 és fél napig ez a sóvárgás,most már csak néha van 1-2 ilyen fantom "rákéne gyújtani" érzés. Azért köszönöm a válaszokat. :)
2016. jan. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!