Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Raszoktam vagy nem? :-$

Raszoktam vagy nem? :-$

Figyelt kérdés
16/f vagyok. Ugy kezdodott nalam ez a cigizos tortenet hogy pentek esti varosozasok alatt elszivtam 1-2 szalat. Aztan mar neha vettem is dobozzal amit max 2 nap alatt el is szivtam. Mostanaban mar hetkoznap is veszek. Van olyan hogy nem kivanom de van olyan is amikor majdnem megorulok a cigiert. Raszoktam vagy meg nem? A normalis valaszokat elore is koszi.

#Cigizes. Raszokas. Hetvege. Hetkoznap
2016. febr. 16. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Rászoktál. Üdv a klubban (:
2016. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez fura. :D minden nap vesz egy 16 éves cigit...ki sem szabadna adniuk...

Amúgy meg elég egyértelmű, minden nap veszel, és te elszívod. De addig hagyd abba amíg tudod, és nem vagy ráállva teljesen.

2016. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem.
2016. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem rászoktál, és úgy gondolom, h az lenne a legjobb, ha átállnál az elektromosra, mert ez már elég káros. (Én is tudom, h ennyi idősen nincs még ami motiváljon a teljes leszokásra, ezért vetem fel így ezt az alternatívát.) A WHO azt az embert számítja dohányosnak, aki éves szinten legalább 500 szálat elszív. A leírásod alapján 2 napig szívsz egy dobozt, ami 19 szálat tartalmaz, azaz 365*9=3285 szálat fogyasztasz nagyjából évente.

(17/f, én személy szerint dohányzok több, mint 1 éve, de napi 1-2 szálnál nem többet. Én az évi 500 szál alatt vagyok.)

2016. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a normalis valaszokat :D
2016. febr. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!