Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a füves cigiben?

Mi a jó a füves cigiben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
szánalmas.... vért hánytál hehe... + 3. nak ez egy *** nagy baromság hogy ha füvezel akkor azután biztos hogy 1 drogos állat leszel és lövöd magad stb .. ez egy kib***tt nagy f***g
2010. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező !

ha kiváncsi vagy akkor próbáld ki-.-

Egyébként jó de mégsem....

egy idő után kb 1-2 év majdnem mindennapos szívás után (amikor nem szívsz az csak azért van mert éppen nem tudsz szerezni..) igen LELKIFÜGGŐSÉGET okoz ... =/

jó,talán lehet nem mindenkinél ez sok mindentől függ....de általában igen.

és ez borzalmas...nem is tudom mihez lehetne hasonlítani. ha nem tudsz szívni akkor nincs kedved semmihez nem jó semmi üresség érzet stbstbstb....és még sorolhatnám.

de tökmindegy mert aki ezt nem éli át ...annak lehet magyarázni és át olvashat akárhány könyvet ....

ez így van.

2010. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha egyszer kifogod probálni s nyugodj meg akor már töbször is egy utolso drogos leszel HAHAHHAHAHAHAHAHHA
2010. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

XD ekkora f...kat amiket itt vannak még életembe nem olvastam!!! vérthányni=orvos ,emlékezetkiesés 1 cigitől ,(2óra) hány éves vagy??? keményebb drogok?? lol én 2-3 év szívok és egyszerüen eszembese jut h valami keményeb drogot probáljak ki! aki meg így gondolja nem függő hanem elmegyógyintézetbe kéne küldeni! mindig kell dohánnyal keverni?! MINEK??? aki nem bírja ne szívja!!! FULL GREEN !!!


PEACE

2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
89%
Mi az h semmi jó nincs benne végig csak kapod?!Próbáld ki;)
2010. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiből mást vált ki, gondolok itt arra, hogy a 15-18 éves kis emo gyerekek füveznek, még szép hogy egy rohadt függők lesznek, náluk még lehet hogy a kapudrog teória is teljesül.


24 éves vagyok, második diplomámat szerzem, kb kéthetente eltolok egy spanglit, és én csak az előnyökről tudnék ecsetelni. De nektek fölösleges, hiszen csőlátásotok van. :)

2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Háát én kétszer próbáltaam és...áhh...kimondhatatlan érzés..Nagyon jó:) De csak néha alkalomszerűen:)

16/l

2010. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A hatása.

Mi a jó az ivásban?

Sz@r ízű töményt gyömöszölni le a gégéden, hogy végre elfelejtsd az elmúlt 1-2 hét sz0pásait, vagy feloldódj egy kicsit.... vagy nagyon

2010. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

unokatestvérem is füvel kezdett.. most kokainbirtoklàs miatt van börtönben.. ¨


persze ez nem mindenkinél kell hogy igy legyen én is ismerek füveseket akik teljesen normàlisak

2011. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az hogy az uncsitesód börtönben van, az nem a szer hibája, hanem az, hogy az állam mindenki magánéletébe beleüti az orrát.
2011. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!