Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A párom most szokik le a...

A párom most szokik le a dohányzásról. Hogyan segítsek neki abban, hogy minél könnyebben menjen neki?

Figyelt kérdés
3 éve dohányzik (újból) és most le akarja tenni. Láttam, hogy kapható az ún. SMOZ, ami egy "műcigi". Hatásos lehet? Emellett arra is gondoltam, hogy az első időszakban vízipipázhatna is néha, az kevésbé káros, mint a cigi... Jó ötlet? Elég ingerlékeny és rosszkedvű, pedig még csak a második napja, hogy nem gyújtott rá.
2008. szept. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez velejár, meg kell próbálni mindent, és minden egyes napot ismerjetek el amit sikerült cigi nélkül átvészelni.


Ismerősöm "természetes" cucokkal szokott le. Kezdve így a vitaminokkal plusz tisztitókúra. Ha kell küldök egy listát ezekről.

2008. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megköszönöm, ha beírod a listát is!
2008. szept. 23. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hello!


Tereld el a figyelmét!


Én a Kudzu nevű készítménnyel szoktam le. Kicsit drága, de nekem megérte, mert teljesen nyugodt voltam tőle. Szoktam már le egy párszor, így van összehasonlítási alapom, és eddig most bírom a legtovább.

2008. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most szoktam le harmadjára. Most 3 évig szívtam. Megígértem magamnak, ha tudok új autót venni leteszem. Tudtam. Úgy tettem le hogy azt mondtam nem gyújtok rá többet. Sikerült. Mind a 3szor konkrétan tudtam miért, és egyik pillanatról a másikra tettem le úgy hogy nem is kívántam, pedig évekig cigiztem előtte. Ha ő eldöntötte nem szívja, szerintem kevés segítséggel is menni fog, viszont ha nincs "célja" hogy miért is tette le, és még dohányozni is szeretett előtte, nehéz dolgod lesz, mindenesetre a dohányos társaság kerülendő!
2008. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki ezt a könyvet:ALLEN CARR Rövid úton leszokni a dohányzásról
2008. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szeretgetés, sex + amiket előttem írtak
2008. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!