Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyik napról a másikra, vagy...

Egyik napról a másikra, vagy fokozatosan?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hogyan kell letenni a cigit? Pikk pakk, vagy felkesziteni a szervezetet ra? Aki eros dohanyos annak nem ajanlott egyik naprol a masikra letenni? En dohanyzom... De ki szeretnem szepen iktatni az eletembol. Vannak napok amikor sokat dohanyzom, es vannak napok amikor alig. Szeretek sportolni, amikor csak van idom megyek futni. Neha felszakadozik a lerakodott barnas trutyi. Azert kerdezem a hirtelen abbahagyast mert en tobbszor ereztem mar amikor csokkentettem az adagot vagy abbahagytam, hogy akkor kezdett el szurkalni a mellkasom. Ez valami tisztulasi folyamat? Vagy miert szur olyankor amikor keveset dohanyzom?
2016. ápr. 21. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Edesapam egyik naprol a masikra csinalta. Elotte probalkozott fokozatosan, de nen volt hatasos, mindig becsapta onmagat.

A tapaszoktol meg rosszul lett...

2016. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a fokozatosan dolog, úgy láttam, hogy nemigazán működik. Akit én ismerek, és ténylegesen leszokott, az mind egyik napról a másikra.


A másik kategória meg az átszokás. Jó sok embert ismerek, aki e-cigire szokott át a dohányzásról. Viszont azok is egyik napról a másikra.

2016. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire bírod nélküle, először próbáld meg abbahagyni ha egyből nem megy akkor fokozatosan.
2016. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány éve cigizel,napi mennyit?

Milyen alkat vagy?

2016. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egyik napról a másikra szoktam le.
2016. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat! 27 eves lany vagyok, kozepiskolaban kezdodott a dohanyzos idoszakom. Alkatilag 162 cm vagyok es 50 kg. Par eve voltam 60 kg, de a mozgas es a futas altal lefogytam. Nem vagyok csontkollekcio, inkabb izmos vagyok. Angliaban elek es 3 muszakban dolgozom, igy mindig valtozo mikor mennyit dohanyzom. Ezen a heten 10 szal alatt, de maskor elmegy masfel doboz, viszont neha ha osszejovunk hetvegen fozni es iszogatni akkor viszont lancdohanyzas. Egyik a masik utan. Ugy erzem a sport es a futas segitsegevel teljesen ki tudnam iktani, csak a neha elojovo mellkasszurastol ijedek meg. Nem tudom normalis-e ez, mert mondjuk tisztulasi folyamat megy vegbe vagy epp szivrohamot keszulok kapni? Gratulalok az eddigi olyan hozzaszoloknak akiknek egyik naprol a masikra sikerult!
2016. ápr. 22. 01:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet h iszonyu nehez, DE! Fokozatosan ha hirtelen teszel le egy ilyen fuggoseget az nagyon nagy valoszinuseggel.hivja elo a rakot, a nagypapam igy jart -most gyogyul ki a masodik rakbol, a volt tanarom 50evig dohanyzott, egyiknaprol a masikra lerakta 1ev mulva rakos lett,2evre ra temettèk, az unokabatyam szinten igy halt meg! Nem mindenkinel jon elo a rak de hirtelen semmit sem jo lerakni! Alkoholt sem, es etrendet valtani sem szabad allitolag tul hirtelen. Üdv!:)
2016. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem így van, ahogy az utolsó írja. A fokozatosság becsapós, azzal soha nem teszed le. Fejben dől el, én így tettem le.
2016. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso igen nehezebb de kevesbe ugymond egeszsegtelen, 3hete vesszuk ezt a temat es en ezert latom igy a dolgokat. Amugy fogalmam sincs mem voltam olyan butuska h raszokjak. Nem bantasbol irtam igy.. csak annyira ertelmetlen szokas.:)
2016. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pláne, ha nem vagy érintett, szerintem ne írkálj véleményt, mert fogalmad sincs ezekről. Számos más betegség elvihette a rokonodat/ismerősödet, ha csak nem az orvos írta le egy papírra, hogy a hirtelen leszokás lett a vesztük..ugyan már!
2016. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!