Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyik napról a másikra, vagy...

Egyik napról a másikra, vagy fokozatosan?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hogyan kell letenni a cigit? Pikk pakk, vagy felkesziteni a szervezetet ra? Aki eros dohanyos annak nem ajanlott egyik naprol a masikra letenni? En dohanyzom... De ki szeretnem szepen iktatni az eletembol. Vannak napok amikor sokat dohanyzom, es vannak napok amikor alig. Szeretek sportolni, amikor csak van idom megyek futni. Neha felszakadozik a lerakodott barnas trutyi. Azert kerdezem a hirtelen abbahagyast mert en tobbszor ereztem mar amikor csokkentettem az adagot vagy abbahagytam, hogy akkor kezdett el szurkalni a mellkasom. Ez valami tisztulasi folyamat? Vagy miert szur olyankor amikor keveset dohanyzom?
2016. ápr. 21. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg orvos es annak tanulo sem dohanyzik, akkor ok mi nem is tanulhatunk errol? Plane nem kene szabalyzatot szegni es nekem irogatni .. max a kerdezo kuldhet el! De szerintem jogom van , meghozza nagyonis, ahhoz h itt barmihez hozzaszoljak! Ertelmes kereteken belul teszem, senki valaszat nem kritizalom. Nem szolok be stb.. tamadd azt aki megerdemli. Szia!
2016. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy hozzászólsz, csak legalább hü..lyeségeket ne ossz ide. A rokonnak az életkorából kifolyólag akár 3 féle rákja is kialakulóban lehetett, ahogy a tanárodnak is, ez azért nem így működik, hogy sokk éri az szervezetet és hopp, kialakul a rák..erre írtam, hogy ilyeneket NE írj, mert nem így működik. Nekem jó pár orvos és ápoló ismerősöm dohányzik. Igen, attól még vannak ilyenek, csak azért, mert te még nem találkoztál ilyennel, igen is létezhet.Szia.
2016. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy ket orvos ismerosom van, apolo vagyok, es most keszulok orvosira...

Nem irtam hulyeseget tema volt nalunk sokszor, aztan a mi csaladunkban h mi volt nemtudni. Nem rosszindulat vezerelt ide. Abszolut SEMMI JOGOD engem leszolnI. Artottam neked? Nem. Akkor lehet leszállni Rólam! Bár, ha nincs életed igazân me gartered ès hagyom csináld... de az , hogy hülyesèget ìrtam..kikèrem magamnak .

Ui.: OLVASD EL A SZABALYZATOT!!!!!! Tusko. Jelentve lettèl. Szervusz!!!!

2016. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj! Elfelejtettem: SZÖVEGRÈRTÈS!!! Nem azt mondtam hogy nem lehet orvos vagyok apolo az a szemely, aki dohanyzik. HANEM KERDEZTEM.mivel szerinted (!) Aki nem dohanyzik az ne szolaljon meg...ezen gondolkozz mar el... attol h nem dohanyzok szerinted nem tanultam/hallottam ezt azt??? Ugyan mar... menj agyturkaszhoz. Nevetseges hogy igy kezeled a tényt, hogy valaki mast gondol/tanul..;)
2016. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!