Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig és hány szál...

Mennyi ideig és hány szál cigit "kell" szívni ahhoz, hogy kialakuljon a függőség?

Figyelt kérdés
Arra az igazi függőségre gondolok, amikor az illetőnek komoly elvonási tünetei lesznek, ha nem gyújthat rá.
2016. máj. 5. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinél másképp van.
2016. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, és más. Ez teljesen genetika, és élethelyzet(környezet) függő.
2016. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez amúgy agyban is dől el, mert egyik haverom most úgy szokott le, hogy nem használt semmi rágót vagy tapaszt,hanem eldöntötte magában, hogy ez káros és nem csinálja tovább, és előtte meg napi 5-6 szálat szerintem simán elszívott.

Másik példa meg barátnőm, akivel kb. ugyanannyit szívtunk el és SZERINTE ő rá van szokva (szerintem meg nem, csak menő akar lenni és cigizni), szerintem meg nem.

Egy idő után, ha minden nap szívsz szerintem berögződik. Meg nyilván benne van az is amit az előzőek írtak:)

2016. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 5. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A dohányosoknál nincsenek komoly elvonási tünetek.
2016. máj. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem úgy 3-4 hét alatt sikerült teljesen, most tartok napi 1.5 doboz ciginél.

3 éve szívok kb

2016. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!