Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mitől lehet? DOHÁNYOSOK...

Ez mitől lehet? DOHÁNYOSOK VÁLASZÁT KÉRNÉM

Figyelt kérdés
10 éve leszoktam a dohányzásról. Pár hónapja nagy trauma ért, amit nehezen tudok feldolgozni, ha egyáltalán lehet. Szóval a lényeg, hogy ma elszívtam 3 cigarettát. Szinte ugyanolyan természetes volt, mintha tegnap tettem volna le a cigit és különösképpen nagy eufóriát sem éreztem. ( Az igaz, hogy 3 mg multifiltert szívtam el, korábban pedig sophianaet vagy bondot szívtam. Azt hittem, hogy majd jobban feldob a cigi, de még csak meg sem szédültem. Mondjuk nagy a lelki és testi traumám, lehet, hogy ezért?
2016. jún. 20. 10:13
 1/4 anonim válasza:
50%
Szerintem nem mindenki szédül ilyenkor. Valószinű azért nem, mert régebben sem dohányozhattál sokat
2016. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem egy nemdohányzó ember vagy.

Te egy dohányos vagy (nikotinfüggő) aki tíz éve tiszta.

2016. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, ezt én is tudtam, aki már egyszer dohányzott, az dohányos marad, legfeljebb, csak nem gyújt rá, de így a bőrömön tapasztalni hát nagyon érdekes. köszönöm a választ szóval hiába voltam 10 évig tiszta nem jelent semmit, mert az agy elraktározta a hozzá kapcsolódó érzéseket stb.
2016. jún. 20. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy ahogy mondod.

Olyan ez, mint a bárányhimlő. Egyszer ha átestél rajta, soha többet nem fertőződsz meg.

Ha dohányos vagy (csak tiszta) nem vág földhöz egy szál cigi, ha letüdőzöd, míg egy mostani kezdő kikészül esetleg tőle...

2016. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!