Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert van lelkiismeret furdalá...

Miert van lelkiismeret furdalásom? 15/f

Figyelt kérdés
A 2évvel ezelötti nyáron napi szinten dohányoztam ,de nem tudtam rászokni szerencsére. Hulyén hangozhat ,de szeretnék venni jövőre egy alap e-cigit (a szüleim tudta nélkül) viszont furdalna a lelki ismeretem ,hogy anyukám nem tud róla. Ő maga is dohányzik azonban a nagymamája előtt tabu. A nyári kalandról ő is tud és rohadtul lecseszett.

2016. aug. 8. 00:24
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg nagy a lelkiismeret furdalásod, akkor talán meg is beszélhetnéd vele, hogy mi a terved. Elmagyaráznád neki, hogy az e-cigi kevésbé káros, mint a rendes. Akár együtt is utána nézhettek az e-ciginek, sok minden van fent róla a neten :) de amúgy elég fiatal vagy mindkét cigihez :D a legjobb megoldás az lenne, ha egyikhez sem nyúlnál, de te tudod ;)
2016. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lelkiismeret furdalásod van akkor hagyd.
2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!