Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig mindenert furdal a...

Mindig mindenert furdal a lelkiismeret ez milyen betegseg?

Figyelt kérdés
pl tanulnek es furdal amiert tanulok meg ha elvegzem a sulit lehet meghalok es nem volt ertelme en tudom h ez hulyeseg de ilyenek miatt furdal meg meg sok mas hulyeseg miatt is, mintha valami megszalt volna es belulrol akarna elpusztitani tuti h nem vok normalis

2016. máj. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Az utolsó, mondatod a legtalálóbb
2016. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normális :) Lehetsz depressziós,vagy valamilyen kényszer beteg,keres pszichológust,nekem is volt hasonló depi miatt
2016. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
am igen valoban depresszios vagyok jarok orvoshoz meg pszihologushoz is akkor ez a depi miatt van mondjam el ezt is pszihologusnak?
2016. máj. 23. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el. Szerintem túl sokat foglalkozol magaddal és ezért jönnek ezek a gondolatok.
2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el az orvosodnak ezt a tünetedet. Bár amíg "csak" lelkiismeretfurdalás, addig nincs baj. De ha már mánia, akkor kezelni kell.
2016. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok,igen mond el,én nem beszéltem a bajomról,és már teljesen más tudatállapotba voltam amikor pszichológushoz kerültem,meg öngyilkos akartam lenni,mond el feltétlen,és ne félj :)
2016. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ertem koszonom a valaszokat, de az a furcsa az egeszben hogy tudom hogy hulyesegek miatt van lelkiismeret furdalasom es megis furdal, mintha lenne bennem valami vagy valaki es nem birom eluzni, elkepeszto, megkattantam az tuti
2016. máj. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!