Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a rák utáni...

Mi a véleményetek a rák utáni dohányzásról?

Figyelt kérdés

Nem messze tőlünk lakik egy 24 éves lány, a méhén találtak egy jóindulatú daganatot, amit kb. 1 hónapja eltávolítottak sebészi úton. Az egész falu a szegény kis lánykát sajnálta, hogy elbánt vele az élet, milyen rosszul volt műtét után, mindenki reméli, hogy meggyógyul.

Ma megyek az utcán, szembejön velem az illető, látom a kezében a cigarettát... Nem is kérdeztem tőle semmit, csak éppen köszöntem neki.

Annyira felhúztam magamat. Valaki hogy nem bírja ki, hogy ne dohányozzon, ha már egyszer daganatos betegségen átesett?

Szerintem örülnie kellene, hogy sikeres volt az operáció és jól van. Most nagyon szemét kérdés, de szerintetek az ilyen megérdemli, hogy úgy tűnik, meggyógyul?



2016. aug. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én alapból nem értem, hogy valaki miért cigizik, mikor minden cigis megbetegszik tőle, csak van aki meghal elötte, mielött kialakudhatott volna a betegség. Ez lehet sok embernek nem tetszik, de én okos, művelt embert még nem láttam dohányozni
2016. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

A jóindulatú daganat nem rák. Jóindulatú daganat például minden egyes normális anyajegy is.

Ettől függetlenül rosszul teszi, hogy dohányzik.

2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A jóindulatú daganat nem rák, már ebben is hazudsz. A kérdés többi része - ahogyan azt jelzed magad is -egyszerűen mocskos, rosszindulatú szemétkedés.
2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled. Nem ítélek el egyetlen dohányost sem, de van véleményem róluk.

Az bosszant a legjobban, mikor valaki naponta elszív 1-2 doboz cigarettát. Sajnos van ilyen családon belül is. Napont 1,5 dobozzal elfüstöl, a bőre már narancssárga, fogai (ami még van) barnák, ápolatlanok. Úgy köhög, hogy szinte sípol, a felesége és a 2 gyermeke minden nap könyörög neki, hogy hagyja abba és mégsem teszi. Mindeközben panaszkodik, hogy alig jut valamire pénz, keveset keres, kopott ruhában jár. Azt mondja, hogy neki a dohányzás adja az erejét a mindennapokhoz. Az ilyet kellene fejenvágni...

Mikor meg azt látom, hogy a kórházkertben orvosok dohányoznak, akkor is kitérek a sodromból. Most komolyan.. Éveken át tanulták, tisztában vannak a test minden porcikájával, ismerik a dohányzás testre gyakorolt hatásait, ennek ellenére bagóznak.

Egy barátom 2007-ben külföldi nyaralásából hozott nekem egy 20 darabos cigarettát, még 16 szál van belőle úgy, hogy mikor én szívtam, akkor adtam belőle édesapámnak egyet.

Szóval nem mondhatni, hogy soha nem dohányoztam, meg nem is fogok, de nincs attól visszataszítóbb, mikor valaki függ tőle.

2016. aug. 18. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A jó indulatú daganat még nem rák, de lehet belőle. De elég rosszul csinálja azt, hogy még nem tette le.

És arról meg mit gondolsz, hogy van, akinek gégerákja volt, kivették a gégéjét, és dohányzik? Szörnyű.

2016. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 amcsih válasza:

pont hogy az okos, művel emberek is dohányoznak. ők intelligensebbek és hajlamosabbak kipróbálni az új dolgokat. tudnád mit csinált a sok feltaláló, tudos...

egyébként, ha ennyire mulya az a lány,akkor vessen magára. majd rájön hogy nemkéne.

2016. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!