Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudnak leszokni a...

Miért nem tudnak leszokni a cigiről az emberek?

Figyelt kérdés
Annyira büdös.

2016. szept. 2. 09:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Huuu de nagy kérdés.

Azért mert függőséget okoz.

2016. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Mások meg miért nem tudnak leszokni arról, hogy emberek életébe akarnak belepofázni? Ha nem a képedbe fújja a füstöt, akkor miért foglalkozol vele? Ha meg a képedbe fújja, nyugodtan szólj rá.

Én igyekszem úgy dohányozni, hogy azzal ne zavarjam a nem dohányzókat. Ha valakit mégis zavar, és véletlen nem venném észre, és szól érte (nem leugat, hanem emberi hangon jelzi, hogy zavarja) akkor arrébb megyek elszívni a cigit, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor elnyomom. Ennyi.

2016. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
12 évesen ezt nehéz is megérteni.
2016. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
51%
Le lehet szokni:) csak akarat kell.:) tapasztalatból mondom
2016. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
engem igazából sokkan jobban érdekelne, hogy ki a fäszom AKAR rászokni, amikor annyira undorító. Mégis nagyon sokan csinálják
2016. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nem akarat kérdése. Egyszerűen egy pótcselekvésnek indul. Főleg az elfojtott stressz váltja ki. Esetleg olyan élethelyzetbe kerülsz, hogy a megszokottól nagyobb stresszhatás ér, rágyújtasz, és érzed, hogy tényleg egy kicsit lenyugszol tőle. Senkinél nem úgy indul, hogy elhatározza, hogy "Bakker, én márpedig mától dohányozni fogok"
2016. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
33%
Nálam pedig így volt:) Ha a cigire gondoltam egyből eszembe jutott az hogy ennyi erővel gyújthatnék az udvaron egy kis tüzet és annak a füstjét szívhatom be mert kb a cigi az annyit ér..énis sokszor letettem újra elkezdtem a végére pedig rájöttem hogy semmi értelme a nikotin hiány pedig 2-3 hétig tart utána elmúlik csak az eleje nehéz .ezért mondtam hogy akarat kérdése jót nem tesz velünk a dohányzás csak rosszat és erre kell gondolni..de ha ideges az ember akkor helyette valami mást kell kitalálni:)
2016. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
utálom a cigit, de genetikán tanultuk (elte), hogy vannak akik sokkal nehezebben vagy sehogy sem tudnak leszokni, míg vannak akik viszonylag "könnyebben", ilyen genetikai változatok okozzák ezt, azt pontosan nem tudom, hogy mert annyira nem figyeltem, de ha valakit érdekel, megpróbálok utánanézni, bár lehet elég rákeresni angolul a google-n, nemtudom
2017. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vettem észre, hogy vannak, akik sok mindenben függők lesznek. Akár alkohol, akár cigi, akármi más. valaki pedig egyszerűen így könnyebben elengedi őket. Nem kívánják az alkoholt, nem szoknak rá a cigire, nem törnek össze szakításkor, tehát egyszerűen ilyen típus. Nagy előny, ha HISZI az ember, hogy letud szokni. Sőt, állítólag aki 2 hónapot kibír dohányzás nélkül, az már gyakorlatilag leszokott róla, utána már nem fogja kívánni. tereld el a figyelmed, egyél helyette pizzát, akármit, foglald el magad (ezt azoknak mondom, akik le akarnak szokni), és akkor nem figyelsz fel a vágyra.
2017. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

"genetikán tanultuk (elte), hogy vannak akik sokkal nehezebben vagy sehogy sem tudnak leszokni, míg vannak akik viszonylag "könnyebben","


Szégyen, hogy még mindig ilyen hülyeséggel tömik a mai fiatalok agyát.


Ajánlom, olvass Bruce Liptontól...Teljesen meg fog változni a véleményed az egész genetikáról.

2017. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!