Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoknak Rá a fiatalok...

Miért szoknak Rá a fiatalok nagyon korán a dohányzásra?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 16:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%

Te meg vagy annyira idióta, hogy ezt a sok hazugságot még el is hiszed.

Az igazság az, hogy még a mai napig sem tudják, vagy, ha tudják is, erősen titkolják, hogy mitől alakul ki a rák. Ennyi!

De ami azért elgondolkodtató, hogy ez a "betegség" a legjobban a fejlett országokat sújtsa. Hümmm....csak tippelni tudok. Kipufogógáz???

2017. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
A kipufogógáz és az ételekben italokban található színező anyagok és ízesítőszerek rákkeltőek, ezeket nem titkolja senki, ezek tények. Ezért kell minél természetesebben táplálkozni (már amennyire lehet), és minél egészségesebben élni (ezért is preferálom az elektromos autókat). Ettől függetlenül a dohányzás még mindig rákkeltő, főleg mivel kimutathatóan olyan anyagok vannak benne, amik egyértelműen rákot okoznak.
2017. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
60%
10-es,ha többen vagyunk a Földön,akkor többen is halnak meg. Idióta. -.-
2017. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

"10-es,ha többen vagyunk a Földön,akkor többen is halnak meg. Idióta. -.-"


Ó, ez nem a föld lakosságára vonatkozott. Ez csak a Magyarországon történt halálozások száma. Bizony, éves szinten több mint 20 ezren halnak meg csak Magyarországon a dohányzás miatt kialakult betegségekben.


[link]

2017. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Engem rengetegszer kínálták de én meg pont nehezen befolyásolható vagyok így sose fogadtam el, utána kíváncsi lettem és kipróbáltam . Tetszett így folytattam . Nehéz lenne elmagyarázni, hogy ki jó benne de egyszerűen egy szál cigi feldobja a suliba menetelt meg a hazajovetelt , anélkül olyan üresnek érzem a reggelem és a délutánom. Egyébként általában ennyit is szívok el egy nap (2 szál )
2017. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hogy MI jó benne *
2017. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
87%

Hogy az államnak ne kelljen sokáig nyugdíjat fizetni, mert egy piramisjáték ami összedőlés szélén van. Egyre kevesebben fizetnek be, egyre többen vesznek ki.

Én így jártam

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__8788941-..

2017. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam rá 1994-ben (16 éves voltam), hogy haverokkal nyaraltunk a Balatonnál, ketten közülük dohányoztak. Kértem egyet, kíváncsi voltam, miért szívják, mi a jó benne. Elmagyarázták, hogy kell letüdőzni és amikor leszívtam az első slukkot, elöntött egy rohadt jó érzés. Jó volt az íze, jól esett, ahogy végigmegy a füst, meg amit az agyammal csinált és azt mondtam: ezt az élményt/ingert kerestem egész életemben.

Kezdetben napi 1, aztán 3. Két hónap elteltével már 10, aztán doboz, 2 doboz. Jelenleg napi 1 doboz alatt vagyok.

Azt hozzáteszem, hogy elve függőségekre hajlamos személy vagyok.

2017. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"aztán doboz, 2 doboz"


Ha egy dobozt 800-nak számolunk, akkor 2 doboz 1600 forint. 10 napra 16 ezer, egy hónapra 48 ezer forint. És ez csak cigire.

2017. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
14-es, igen, de több ember is születik...
2017. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!