Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinmérgezés lehetett vagy...

Nikotinmérgezés lehetett vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nos mindig bolti Philip Morris cigit szívtam. Majd az utóbbi napokban erősebb töltött cigit. Majd egyik nap reggel enyhén fájt a torkom. Aznap többször nem. Csak reggel. Majd estére megint. És akkor hőemelkedésem is lett. Majd másnap lázas lettem fájt a torkom és többször hánytam is. Utána levő nap gyenge voltam. Majd semmi bajom se lett. Nikotinmérgezés lehetett? Ezentúl ne cigizzek? Vagy gyengébb bolti cigit szívhatok még? 15/L
2016. szept. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az volt, inkább ne gyújts.
2016. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhe nikotinmérgezésed lehetett. Én azt javaslom, hogy szívd nyugodtan, akkor, ha nem félsz a haláltól, ha a pofájába mernél röhögni a kaszásnak. Egyébként, "szívjál inkább f***t" Hogy egy klasszikust idézzek.
2016. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez valami vírus volt.

A nikotinmérgezés fő tünetei a fejfájás, izzadás, szédülés, hányinger, émelygés, hasmenés. A nikotin nem okoz lázat és torokfájást.

És főképp, a nikotinmérgezés nem tart napokig, akkor sem, ha mindennap erős cigit szívsz. A nikotin felezési ideje 2 óra, azaz ennyi idő alatt biztos, hogy múlnak a tünetek.

Az erősebb töltött cigi is elég gyenge ahhoz, hogy egy dohányosnál ilyen tüneteket okozzon.

2016. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szívsz el egymás után nagyon sok cigit akkor nem nikotinmérgezés. Biztos valami kis vírus lehetett

16/F

2016. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!