Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik már leszoktak! Tényleg...

Akik már leszoktak! Tényleg boldogabbak vagytok mióta nem cigiztek?

Figyelt kérdés

Én ezt olyan hihetetlennek tartom, ha nekem nincs cigim már kapásból úgy állok a naphoz, hogy pocsék lesz!

Ha függő vagy mégis, hogy lehetsz boldog attól, hogy nincs veled a függőséged tárgya?

Szerintem én cigi nélkül boldogtalan lennék és állandó hiányérzetem lenne...

Egy nagyon nagy függő...


2016. szept. 12. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldogabb, mint cigivel lennék. Több mint 20 évig, napi 2 dobozzal szívtam, de az elvonási tünetek hamar elmúltak. Az első hét volt szar, de egyébként sokkal könnyebb leszokni, mint az emberek gondolják.


"Ha függő vagy mégis, hogy lehetsz boldog attól, hogy nincs veled a függőséged tárgya? "


A függőségérzés meg elmúlik, úgyhogy igaz is lehetne a fenti állítás.

2016. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

A boldogságérzés azért más dolgokból fakad, ráadásul nem kifejezetten tartós. Ez valóban hihetetlen,h leszokunk, és onnantól, pusztán a leszokás tényétől, eufórikus érzés lesz rajtunk úrrá.

Inkább azt mondanám,h büszke leszel magadra, ha sikerül. Viszont olyan nincs,h leszokni, olyan van,h abbahagyni - legjobb esetben az élet végéig. Én már 6-7 éve nem gyújtottam rá, de bizonyos helyzetekben még most is az az első gondolatom,h rá kéne gyújtani. Persze idővel egyre kevesebbszer fordul elő. A függőség bizonyos mértékig megmarad, és az tényleg jó érzés,h ellen tudok állni.

2016. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!