Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt érdemes cigaret...

Milyen dohányt érdemes cigaretta töltésre venni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Marlboro: szerintem az egyik legfinomabb dohány.

RGD: nagyon olcsó és jó minőségű dohány múltkor vettem 40g dohányt 920-980 ft között volt, ellenben a marlboro ami 30g dohány, 920 ft.

2016. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másmilyet.Van,akinek az ár a fontos és van,akinek a minőség.Kedvezőbb áron nyilván nem a legnagyobb márkák vannak.Veszel egy számodra szimpatikusat aztán kiderül,hogy bejön-e.A West dohányok elég népszerűek.1120 Ft 40g,850 pedig a 30g.
2016. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképp ajánlom kipróbálásra a kék Philip Morris dohányt (nemrég ez volt a Helikon dohány). Nekem ez a kedvencem, és általában mindenkinek ízlik, aki megkóstolja. Nem túl erős dohány, de sok füstöt ad. Nem kaparja a torkomat, mint sok más dohány.


Dobozos cigik közül pl már egyik sem ízlik, mindegyik kaprja a torkom, pedig régen csak dobozosat vettem.


Ami még bejön, az a Marlboro White és a fehér Pall Mall dohány. De attól függetlenül, hogy elvileg ezek is gyenge dohányok, még mindig erősek nekem.


Ha nem ismered őket, akkor érdemes kis csomagot venni több félét, és meglátod, melyik ízlik neked.

2016. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!