Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 1 szál cigit elszívok...

Ha 1 szál cigit elszívok attol még rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
nem. de az elsőt úgyis elutasítja még a szervezeted, szédülsz a füsttől és köhögsz, és megerőlteti a tüdőd, nagyon szar. :/ dehát próbáld ki aztán rájössz magadtól is, ha okos vagy szerintem nem akarsz többé közelebbi kapcsolatba kerülni vele
2008. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
ha be tudod tartani, akkor is kialakulhat benned egy lelki függőség, hogy meglegyen a napi egy szál cigid. A baj az,hogy úgy fogod érezni,hogy maximálisan tudod kontrollálni és néha elszívsz majd kettőt, mert jó a társaság, aztán még többet, mert majd holnap újra csak egyet. Én így szoktam rá. Szóval, a válaszom: ha megállod és tényleg egyet szívsz csak el naponta,akkor inkább soha ne gyújts rá és akkor biztosan nem szoksz rá.
2008. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
73%
Szerintem ez természettől is függ! Valakinek jó kedve lesz 1 kis cigitől , de valaki szédülni fog tőle!! Szerintem nem a legötletesebb dolog, de próbáld ki (amit a helyedbe nem tennék)és rájössz te magadtól is!
2008. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ki tudja a szervezeted hogyan gondolja. én sohasem szoktam rá. mármint ilyen "partidohányos" vagyok. hogy néha jól esik, de bármikor abba tudom hagyni és nem szenvedek tőle, ha hónapokig nem szívok. Ha a te szervezeted nem ilyen egy cigi is elég lehet, de azért én személy szerint kevésnek tartom.
2008. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Minden dohányos az első szál cigijével kezdte.....
2008. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha kiugrok a hatodikról, biztos, hogy meghalok?

Nem, de megvan az esélye.

Ne kísérletezz ezzel, mert ha rászoksz, átkozhatod a percet, amikor az az első szálat meggyújtottad!

2008. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
az én társaságombam mki cigizik még a nálam fiatalabbak is...x) persze énis elszivtam már 1-et 2-t de nem bírom a füstöt. nem tudom h a többi ember h szokott rá, de undorito sztem
2008. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha tuti be tudod tartani azt az 1 szálat akkor nem, de én is így szoktam vissza 3 év után. Heti 1 száltól szombat este mi bajom lehet? Gondoltam. Az hogy aztán 3 évig szívtam megint, mert egyre többet szívtam.
2008. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem már több ismerösöm azt mondta, hogy az első száltól már rászoktak. Én nem, amolyan kocadohányos voltam egy ideig, de sohasem kívántam kifejezetten. Szerintem a rászokást nagyrészt az öröklött gének okozzák.
2008. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Az volt a fura hogy amikor ezt nekem mondták ne próbáljam ki mert elöszőr rossz lesz,majd szédülök stb....kicsit megijedtem de azért kiváncsivá is tett!! De semmi bajom nem lett tőle semmi tünet,s a későbbiekben sem!! Hát sztem 1 száltól nem leszel függő,aki akarja abba is tudja hagyni! Más ha a társaság olyan...s te is szeretnéd!! Szóval én sem szoktam rá s nem is fogok!!!
2008. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!