Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fű túladagolása esetén elkerül...

Fű túladagolása esetén elkerülhető valamilyen módszerrel a hányás, rosszullét?

Figyelt kérdés

#fű #marijuana #túlagadolás
2016. nov. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sok viz, es kajalas segit h hamarabb felszivodjon a hatoanyag, de szerintem jobban jarsz, ha jol kihanyod magad, es kozben jo sokat iszol!
2016. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Füvezni nagyon jó dolog,de nem úgy ha túladagolod. Elég elszívni 2 spanglit:)
2016. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem attól vagy rosszul, hogy "túladagoltad" a füvet (olyat nem lehet), inkább ráparázol, bebeszéled vagy oxigénhiányos helyen vagy, amitől tényleg elkezd fájni a fejed és hányingered lesz. Én is éltem át ilyet, úgy éreztem hányok, közben csak idegességből öklendeztem és hörögtem. Elkerülni szerintem úgy tudod, hogy udvaron vagy szellőztetés közben szívsz és sima vizet iszol, alkoholt semmiképp, valamint nyugodtan (pl nem attól tartva ki lát meg vagy jön rá, hogy füvezel)
2016. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!