Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik leszoktak a dohanyzasrol....

Akik leszoktak a dohanyzasrol. Hogy erzitek magatokat? Tobbi lent

Figyelt kérdés

15evesen kezdtem,barati tarsasaggal, kb fel doboz volt a legtobb amit szivtam 1 nap..mostmar napi 3-4szal.. Ha itthon vagyok,van hogy ra se gyujtok..inkabb tarsasaggal.Viszont erzem hogy tobbet faj a fejem,nemnagyon tudok hizni(pedig kellene)hamarabb elfaradok.. Sorolnatok olyan dolgokat amiket eszrevettetek magatokon miutan letettetek a cigit?:) milyen potcselekvest csinaltatok helyette?

21 L



2016. nov. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is lekéne újra... 11éve szívom lassan.

abból leraktam egy szűk évre még 2012-ben.


sajnos szarul vagyok tőle,köhögök kkárkogom,és pedig nem az olcsó kapadohányt szívom...szóval ha csak lehetne,leraknám.

2016. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theophilius válasza:
100%

Én későn, pont annyi idősen szoktam rá, mint most te. Napi egy doboz volt a fejadagom a sötétkék Szofiból. Tavaly február óta nem dohányzom és mindenben csak előnyét látom. Például nekem pont azóta nem fáj a fejem (főleg frontoknál fájt mindig), híztam 15 kg-t, ami rámfért. Nyugodtabb lettem. Nem vagyok folyton büdös és ez nem kínos akkor, amikor olyan emberek társaságában vagyok, akik nem dohányoznak. Semmilyen pótcselekvést nem kellett helyette felvennem, csak többet kezdtem el enni a normál étkezésekkor. De nasi, vagy cukorka nem kellett. Egy bizonyos módszerrel szoktam le, nem önerőből.

Néha nosztalgiázok, főleg ha ideges leszek valamitől, de uralkodok magamon. De az is hiányzik, hogy csak úgy nyugodtan kiülhessek és a magam csendességében rágyújthassak a puszta élvezet kedvéért. Ez az igazság.

Ám nem akarom, hogy az elmúlt másfél év eredményei elenyésszenek, azontúl gyenge sem akarok lenni, így ellenállok. És hát, sok pénzt is megtakarítottam azóta százezreket...

Igaz a mondás, tapasztalom, hogy meggyógyulni nem, csak tünetmentessé lehet válni. A kisördög vélhetően még évek, évtizedekig ott bujkál majd mindig bennem...

2016. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Theophilius válasza:
11-12 évig dohányoztam amúgy. 34 F
2016. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Probalok kitarto lenni,es ha ramjon,rogton arra gondolok hogy ugysem esne jol akkor meg minek..(leggyengebbet szivtam,es utana szedultem..) hizni is szeretnek,es mielott nem cigiztem tudtam is.. Hatha az arcborom minosege is javulna..(zsiros,mitesszerekkel) szoval pozitiv vagyok! Bar meg 2 nap telt el,de hat valahol el kell kezdeni..:)
2016. nov. 21. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én 2 hónap alatt nehezebb lettem 8 kilóval :O nagyon megnőtt az étvágyam, de úgy érzem jobb a közérzetem is úgy általában amióta nem dohányzom rendszeresen

kb 1 évig szívtam napi fél dobozzal

2016. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Theophilius válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy állsz? :)

2016. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Nem gyujtottam ra,es nem is annyira hianyzik pedig melohelyen tobbieknek azaz elso dolguk :) viszont tobbet eszem,ha neha ram tor az erzes akkor mogyorot vagy diakcsemeget majszolgatok:D

2016. nov. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!